The Voice Kids – Dzieciaki mają głos

Publiczność gotowa, czerwone guziki działają, a Trenerzy czekają w swoich fotelach. Już pierwszego stycznia o 20:05 debiutuje nowy program muzyczny telewizyjnej Dwójki „The Voice Kids”. Śpiewające księżniczki i rozśpiewani małoletni rycerze - kto z nich zostanie najlepszym głosem dziecięcym w Polsce? Wielkie odliczanie czas zacząć!

 

Dzieciaki na start

Premierowy odcinek „The Voice Kids” to kumulacja najpiękniejszych emocji – będą momenty wzruszeń, prawdziwej radości, ale i zaskoczeń. Zobaczymy m.in. Nelę Zawadzką, rockową „Calineczkę”, która swoim brawurowym wykonaniem „Meluzyny” zawojowała oficjalny fanpage programu na Facebooku. Swoich sił spróbuje również romantyczna harcerka z anielskim głosem oraz 9-letni b-boy, który skutecznie rozbuja publiczność. To właśnie po tym występie męska część Trenerów będzie walczyć o trofeum najlepszego moonwalkera. Tylko w tym odcinku Dawid Kwiatkowski uda się na lekcje cheerleadingu, Edyta Górniak wspólnie z uczestniczką zaśpiewa wielki przebój Whitney Houston „I Will Always Love You”, a po wzruszającym występie Zuzi Jabłońskiej, nawet Tomkowi Kammelowi zaszklą się oczy. Nie zabraknie momentów zaskoczenia – w premierowej edycji „The Voice Kids” będziemy świadkami wręczenia „dzikiej karty”. Oznacza to, że uczestnik w kolejnej edycji programu ominie pre-eliminacje i od razu weźmie udział w „Przesłuchaniach w ciemno”, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed Trenerami i publicznością. Jakie inne niespodzianki czekają na widzów w kolejnych odcinkach?

Trenerzy zrobią wszystko…

… by złowić najlepsze talenty do swojej drużyny. A walka będzie zacięta! Dawid Kwiatkowski wyzna miłość uczestniczce, zaoferuje wspólny skok ze spadochronem oraz zrobi szpagat. Edyta Górniak zaprosi dzieciaki na pizzę, będzie udawać psa, a nawet postanowi zeswatać swojego syna Allana z uczestniczką, by zgarnąć najlepszy głos do swojej drużyny. Z kolei Tomson i Baron zaproponują przyspieszony kurs nauki na gitarze, poczęstunek winogronami i darmowe „wachlowanko”. Co jeszcze zrobią Trenerzy, by mieć w swojej drużynie „catch of the day”? Przekonamy się już 1 stycznia.

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.