The Voice Kids: Muzyczni karatecy rozłożą Trenerów na łopatki

Polski Justin Bieber, 10-letnia Swietłana z anielskim głosem czy rozśpiewany Kuba, który zawojuje muzyczną scenę „The Voice Kids”? W najbliższym odcinku dziecięcego talent show zobaczymy muzycznych karateków, którzy swoimi turbo głosami rozłożą Trenerów na łopatki. Odpinamy wrotki, luzujemy szelki i szykujemy chusteczki, bo będzie co oglądać.

 
To będzie sztos
Jak wygląda typowa sobota u prawdziwych fanów „The Voice Kids”? Rodziny zmobilizowane, sąsiedzi też, a na stoliku czeka cała bateria kanapek, by zajadać emocje, których dostarczają utalentowani uczestnicy. Nie inaczej będzie w tym tygodniu – widzowie usłyszą najlepszy kaliber dziecięcych wokali. Wśród muzycznych ninja zobaczymy m.in. 14-letnią Michalinę – miłośniczkę gór i wielokrotną zdobywczynię stypendiów naukowych oraz 15-letnią Wiktorię – dziewczynę ogień, której występ okaże się strzałem z rockowej strzelby. To właśnie tę uczestniczkę Tomson nazwie „podpalaczką scen”, ale czy nastolatka zdecyduje się dołączyć do teamu chłopaków? Sobotni odcinek będzie należał również do 10-letniej Swietłany, która anielskim głosem oczaruje Trenerów oraz pary znajomych – Agnieszki i Piotrka. Choć ta dwójka wystąpi osobno, to i tak wspólnie zaprezentuje się na scenie „The Voice Kids” w przeboju Rihanny „Love On The Brain”. Jak sobie poradzą i do jakich drużyn trafią? W najbliższym odcinku widzowie poznają również energicznego Antka, który wygląda na 10, ma 15, a śpiewa, jakby miał co najmniej 20 lat. Ten uczestnik nie może narzekać na nudę – gra w teatrze, na pianinie, a także dubbinguje kreskówki. Choć jego grafik jest bardzo napięty, to i tak znalazł czas, by wziąć udział w „Przesłuchaniach w Ciemno”. Jak mu pójdzie?
Podbiją damskie serca
Bisy, oklaski i westchnienia… W najbliższym odcinku „The Voice Kids” widzowie Telewizyjnej Dwójki poznają Kubę Szmajkowskiego. Po jego występie temperatura w studio wzrośnie o co najmniej 20 stopni Celsjusza, a Trenerzy nie będą kryć zachwytu. Jak sam przyznaje: Występ w „The Voice Kids” od zawsze był moim marzeniem. Gdy dowiedziałem się, że planowana jest dziecięca wersja programu, to bez wahania postanowiłem spróbować swoich sił. Wykonanie mojej ulubionej piosenki przed Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem było dla mnie wielkim wyróżnieniem. A kiedy zobaczyłem, jak odwracają fotele i zachęcają mnie do dołączenia do swoich drużyn, nie potrafiłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.
W programie wystąpi również Tomek Gregorczyk, ten uczestnik podgrzeje atmosferę w studio piosenką „Love Yourself” Justina Biebera i nie uniknie porównań do kanadyjskiego gwiazdora. Od Edyty Górniak usłyszy, że jest genialny i ma szansę zostać idolem młodego pokolenia. Czy Tomek zdecyduje się dołączyć do drużyny piosenkarki?
 

 
O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 20 stycznia o 20:05 w TVP2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *