The Voice of Poland: Nowe oblicze programu (wideo)

Scena gotowa, czerwone fotele czekają na trenerów, a młodzi artyści na swoją życiową szansę! Już 1 września na antenę Telewizyjnej Dwójki powraca program, który od lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków – „The Voice of Poland”. Tym razem na zmienionych trenerskich fotelach zobaczymy nowe twarze. Obok Michała Szpaka i Patrycji Markowskiej w programie pojawią się Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży! To nie koniec niespodzianek!
 

 
Wokaliści na start
Już 1 września, gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05 całą Polskę opanuje gorączka sobotniej nocy. Na scenie ponownie zobaczymy artystów, którzy pragną spełnić swoje marzenia. Wśród uczestników znajdzie się m.in. mieszkający w Warszawie grafik komputerowy, który swoim wyglądem i sposobem śpiewania łudząco przypomina Davida Grohla. Wykonaniem „Sweet Creature” zaskoczy trenerów i skradnie serce Patrycji Markowskiej, która charakterystycznym dla siebie wdziękiem i darem przekonywania będzie starała się go namówić do współpracy. Na scenie wystąpi również wierna fanka Piotra Cugowskiego, która, jak sama przyznaje, ma cały pokój obklejony jego plakatami, a jej głos nie pozostawia złudzeń, że rockowa stylistyka jest dla Niej tą właściwą. Czy jednak spełni marzenia i trafi do drużyny swojego idola? Podobne emocje wywoła Maksymilian Kwapień, który niesamowitą charyzmą i rasowym zadziorem w głosie sprawi, że scena zapłonie od wyjątkowych, wysokich rejestrów jego głosu. To będzie prawdziwa rock&roll’owa uczta, która porwie Patrycję Markowską do żywiołowego tańca. Któremu z Trenerów uda się złowić Maksymiliana do swojej drużyny i odkryć w nim piękne, liryczne brzmienia?
W programie umiejętności wokalne zaprezentuje również Ania Deko – wielbicielka żeglarstwa i absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, która postanowiła zamienić mundur na muzykę. Ta dziewczyna rozkocha w sobie męską część składu trenerskiego – to właśnie jej Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Piotr Cugowski kolejno zaśpiewają piosenkę „You Are So Beautiful”. Jakie inne niespodzianki czekają na widzów już w sobotę w odcinku „The Voice of Poland”?
Trenerzy zrobią wszystko…
… by złowić najlepsze talenty do swojej drużyny. A walka będzie naprawdę zacięta! Patrycja Markowska postawi na żywiołowy taniec, Piotr Cugowski na wyraziste i merytoryczne uwagi, a Grzegorz Hyży będzie próbował oczarować zdolne wokalistki swoim głosem. Dłużny nowym trenerom nie pozostanie Michał Szpak, dla którego będzie to druga edycja show.
 

 
Emisja pierwszego odcinka 9. edycji programu już 1 września o godz. 20.05 na antenie TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *