„The Voice of Poland” – półfinaliści nagrywają single!

Program „The Voice of Poland” nie przestaje zaskakiwać! W ósmej już edycji niezwykłą możliwość nagrania i zaprezentowania autorskiego singla otrzymała półfinałowa ósemka. To wyjątkowa okazja aby na ostatniej prostej w walce o finał rozkochać w sobie Trenerów i miliony widzów prezentując swój własny utwór.

 

Praca z najlepszymi

Półfinaliści ósmej edycji „The Voice of Poland” spędzili dzień w jednej z największych wytwórni płytowych na świecie. Universal Music Polska, reprezentuje w Polsce takie gwiazdy, jak m.in. Margaret, Natalia Nykiel czy Lady Pank. Uczestnicy otrzymali możliwość nagrania autorskiego singla, który zaprezentują podczas półfinału. To właśnie ten występ może zdecydować kto dostanie się do wielkiego finału. Dotychczas własne utwory nagrywali finaliści, w ósmej edycji tę szansę otrzymali już półfinaliści. Aby utwory były najwyższej jakości, a uczestnicy nie będący zawodowymi muzykami spokojni o tę jakość, wytwórnia zapewniła im opiekę i wsparcie ekspertów podczas tworzenia utworów.

Pokazać siebie

Możliwość nagrania własnego singla to dla uczestników niebywała okazja na pokazanie siebie i pomysłu na to, co chcą nagrywać i jakimi muzykami stają się dzięki udziałowi w programie. Większość półfinalistów miała już gotowe kompozycje, które czekały na możliwość nagrania. Jednak są tacy, którzy utwór tworzyli dopiero dzień przed wizytą w wytwórni!

Osoby, które tworzą swoją muzykę od dawna miały sporo materiału. Natomiast ja jestem finansistą. Dzięki udziałowi w programie miałam okazję spotkać się z fantastycznymi muzykami, którzy pomogli mi stworzyć utwór, napisać tekst. Dokładnie wiem co chciałam nagrać, a specjaliści pomogli mi to stworzyć. Na razie jestem w szoku i bardzo szczęśliwa, że program dał mi tę niepowtarzalną okazję. Mam nadzieję, że po programie rozwinę skrzydła i będę tworzyć swoje utwory – Aga Dębowska.
Inni uczestnicy już od lat wiedzieli, jak będzie brzmiał ich debiutancki singiel.

Nagranie pierwszego singla to jest to, co stawiałem sobie za cel. Mieć choć odrobinę czasu antenowego dla siebie i swojej muzyki. Po to tu jestem. Ja jestem od 14 lat gotowy żeby nagrywać, od tylu lat gram i tworzę swoje piosenki, a teraz mam szansę jedną z nich nagrać– Łukasz Łyczkowski.

Które autorskie utwory półfinalistów zachwycą i staną się przepustką do finału? Będzie można się o tym przekonać już w sobotę o 20:05 w TVP2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *