„The Wall. Wygraj marzenia”. Piątek, 22 września, godz. 20:25. TVP1

Każdy odcinek nowego teleturnieju Jedynki to występ jednej, wyjątkowej pary, która walczy o swoje marzenia. Od ich spełnienia dzieli tylko… ściana. W emocjonującym show „The Wall. Wygraj marzenia” to właśnie ona decyduje o wielkości wygranej. W każdy piątek o 20:25 zapraszamy do Jedynki! Premierowy odcinek już 22 września!
 
Już w piątek premiera oczekiwanego show „The Wall. Wygraj marzenia”. Pełen napięcia teleturniej, w którym liczą się wiedza, szczęście oraz stalowe nerwy, poprowadzi Paweł Orelański.
Uczestnikami pierwszego odcinka będą Agnieszka i Łukasz – energetyczne małżeństwo z Katowic, które marzy o domku z ogródkiem dla siebie i swoich dzieci.
Biologiczni rodzice dwóch córek oraz pięciu chłopców, dla których są rodziną zastępczą, zmierzą się w teleturnieju z wysoką na cztery piętra ścianą. Czy uda im się wygrać marzenia? Czy w rozgrywce, oprócz wiedzy oraz znajomości słabych i mocnych stron partnera, będą mieli także dużo szczęścia w starciu z imponującą ścianą?
O tym będzie można przekonać się w pierwszym odcinku nowego teleturnieju TVP już w najbliższy piątek. Emocje gwarantowane!
PREMIERA! „The Wall. Wygraj marzenia”. Piątek, 22 września, godz. 20:25. TVP1.
Premierowe odcinki dostępne także na vod.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *