Tłusty weekend w UPC Polska!

Czy tłuste może być jednocześnie fit? Z UPC wszystko jest możliwe! Przedstawiamy Wam weekendową ofertę, w której wypasione pakiety dla fanów najwyższej jakości rozrywki serwujemy w odchudzonych cenach!

 

W dniach 22-25 lutego UPC Polska przygotowało dla nowych klientów atrakcyjne pakiety, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta UPC to połączenie najlepszego internetu z najwyższej jakości telewizyjną rozrywką, a także nowoczesne rozwiązania – Replay TV, pozwalające oglądać wybrane programy do siedmiu dni wstecz bez nagrywania czy Horizon GO, dający dostęp do ulubionych treści na wielu urządzeniach i w dowolnym miejscu.

 

 

Na Tłusty Weekend UPC przygotowało prawdziwą ucztę – odchudzone ceny pakietów Happy Home z kanałami premium. Piłkarski sezon wchodzi w decydującą fazę? Na tych, którzy mają apetyt na sportowe emocje na najwyższym poziomie, czeka pakiet internetu o prędkości 300 Mb/s z telewizyjnym pakietem Select i sportowymi kanałami premium – ELEVEN SPORTS i Polsat Sport Premium w cenie 79,99 zł.

 

Klienci, którzy preferują filmowe i serialowe uczty, mogą zdecydować się także na ofertę Happy Home, w której internet o prędkości 300 Mb/s serwowany jest z paczką telewizyjną MAX oraz pakietem HBO i usługą MyPrime w cenie 89,99 zł.

Szczegóły menu dostępne na stronie upc.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *