Weekendowy plan transmisji w nc+

Lech – Legia, Manchester United – Liverpool, Cracovia – Jagiellonia… to będzie dobry weekend w kanałach sportowych nc+!

 

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 22 lutego

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak

20:25 Korona Kielce – Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT komentarz: Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła

sobota, 23 lutego

15:10 Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec, nSport+ komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:00 Studio przed Lech – Legia, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD prowadzący: Żelisław Żyżyński

17:55 Lech Poznań – Legia Warszawa, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Studio po Lech – Legia, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD prowadzący: Żelisław Żyżyński

20:10 Lechia Gdańsk – Wisła Kraków, CANAL+ SPORT komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

22:30 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Tomasz Wieszczycki

niedziela, 24 lutego

11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT prowadząca: Daria Kabała-Malarz

15:10 Miedź Legnica – Wisła Płock, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Cracovia – Jagiellonia Białystok, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 25 lutego

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Filip Surma

Premier League

piątek, 22 lutego

20:40 West Ham – Fulham, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

sobota, 23 lutego

13:25 Burnley – Tottenham, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

18:25 Leicester – Crystal Palace, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

niedziela, 24 lutego

14:30 Studio, CANAL+ prowadzący: Piotr Domagała; gość: Kamil Kosowski

15:00 Manchester United – Liverpool, CANAL+ komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

LaLiga Santander

piątek, 22 lutego

20:55 Espanyol – Huesca, nSport+ komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

sobota, 23 lutego

12:55 Getafe – Rayo Vallecano, CANAL+ SPORT i nSport+ komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

16:10 Sevilla FC – FC Barcelona, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 24 lutego

11:55 Leganes – Valencia, CANAL+ SPORT komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:25 Real Valladolid – Real Betis, CANAL+ SPORT2 komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

Bundesliga

piątek, 22 lutego

20:20 Werder Brema – VfB Stuttgart, CANAL+ NOW komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

sobota, 23 lutego

15:20 Bayern Monachium – Hertha Berlin, CANAL+ SPORT komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 24 lutego

15:20 Hannover – Eintracht Frankfurt, CANAL+ SPORT2 komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

NBA

piątek, 22 lutego

1:00 Toronto Raptors – San Antonio Spurs, CANAL+ SPORT

sobota, 23 lutego

19:00 Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers, CANAL+ NOW

02:30 Golden State Warriors – Houston Rockets, CANAL+ SPORT

niedziela, 24 lutego

21:30 Toronto Raptors – Orlando Magic, CANAL+ SPORT

Liga Mistrzów EHF

sobota, 23 lutego

17:30 Orlen Wisła Płock – Silkeborg, nSport+ komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik; studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

niedziela, 24 lutego

16:55 HC Zagrzeb – Paris Saint-Germain, nSport+ komentarz: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal

18:55 Montpellier – Barcelona, nSport+ komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź

Puchar Sześciu Narodów

sobota, 23 lutego

15:10 Francja – Szkocja, CANAL+ NOW komentarz: Robert Małolepszy

17:40 Walia – Anglia, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Małolepszy

niedziela, 24 lutego

15:55 Włochy – Irlandia, CANAL+ NOW komentarz: Robert Małolepszy

Inne transmisje

piątek, 22 lutego

22:45 Golf: WGC-Mexico Championship – runda II, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

sobota, 23 lutego

18:00 Golf: WGC-Mexico Championship – runda III, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:25 Siatkówka kobiet [Serie A]: Savino Del Bene Scandicci vs Unet E-Work Busto Arsizio, nSport+ komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Milena Sadurek

21:30 Golf: WGC-Mexico Championship – runda III, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

niedziela, 24 lutego

18:00 Golf: WGC-Mexico Championship – runda finałowa, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:45 Puchar Rosji: RK Rostów – Krasnodar, nSport+ komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

21:30 Golf: WGC-Mexico Championship – runda finałowa, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *