Tomasz Frankowski gościem najnowszego Cafe Futbol

Gościem niedzielnego Cafe Futbol będzie były reprezentant Polski a także legenda m.in. Jagiellonii Białystok oraz Wisły Kraków – Tomasz Frankowski. W programie poruszone zostaną tematy przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Rosji oraz finiszu Nice 1 Ligi.

Mistrzostwa świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami! Na niespełna miesiąc przed mundialem nasi reprezentanci pojechali do Juraty, by wziąć udział w pierwszym, posiadającym regeneracyjny charakter zgrupowaniu. Na Półwyspie Helskim Biało-Czerwoni wypoczywają po trudach ligowego sezonu, biorą udział w indywidualnych treningach, a w planach znalazła się nawet kolacja połączona z koncertem Lady Punk! W poniedziałek rozpocznie się obóz w Arłamowie, podczas którego piłkarze wejdą na pełne obroty i będa ściśle przygotowywać się do najważniejszej imprezy w ich życiu.

Kolejnym poruszonym tematem będzie końcówka sezonu Nice 1 Ligi, która podobnie jak rok temu dostarcza kibicom niebywałych emocji. Kwestia obsadzenia dwóch pierwszych miejsc nadal jest otwarta, a największe szanse na awans do LOTTO Ekstraklasy posiada Miedź Legnica. Jeżeli podopieczni Dominika Nowaka zremisują niedzielny mecz z Chojniczanką Chojnice, to zapewnią sobie awans do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej na kolejkę przed końcem. Poza tym duże szanse na zakończenie rozgrywek sukcesem ma również Zagłębie Sosnowiec, które w przedostatniej serii gier zagra z… desperacko walczącym o utrzymanie Ruchem Chorzów.

Prowadzący: Bożydar Iwanow.

Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto.

Gość: Tomasz Frankowski.

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *