Tomasz Oświeciński w Tańcu z Gwiazdami

Aktor i trener personalny uczestnikiem rozrywkowego programu Telewizji POLSAT. W jego barwnym życiu czas na kolejną przygodę. Nie raz już przełamywał schematy i odkrywał w sobie nowe umiejętności. Jak sprawdzi się w tanecznej rywalizacji? Czym zaskoczy w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Zobaczymy wiosną 2020 roku w 11. edycji show Polsatu.

 

 

 

 

 

Prawdziwy twardziel. Jeśli się czerwieni, to tylko ze złości. Jeśli płacze, to tylko ze śmiechu. Ostatnio na filmie „W nowym zwierciadle: Wakacje”. Czy ma jakąś słabość? Tak, do swojego konia Omera. W stajni spędza kilka godzin dziennie.

W dzieciństwie trenował judo. Gdyby nie kontuzje, miałby szanse na karierę w tej dyscyplinie. W 1986 roku zdobył wicemistrzostwo młodzików, a rok później mistrzostwo Polski. Po pewnym czasie wschodnią sztukę walki zamienił na siłownię. Pracuje jako trener personalny i ćwiczy razem z wieloma polskimi gwiazdami.

Ma za sobą burzliwą przeszłość, którą wykorzystuje w szczytnym celu. Spotyka się z trudną młodzieżą, aby wesprzeć ich w życiowych wyborach.

Karierę aktorską rozpoczął od serialowych epizodów, a z czasem zaczął występować także na wielkim ekranie i w teatrze. Swoje inne oblicze pokazał w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, w którym dotarł do ćwierćfinału. Jak daleko zajdzie w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *