„Top Chef” wraca do Polsatu

Od 7 marca w Polsacie siódma edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce. To dzięki temu programowi Polacy dowiedzieli się, co to jest kuchnia molekularna, topinambur, sous-vide, flambirowanie, umami i ciekły azot. Poznali też bliżej gwiazdy świata kuchni, jak Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz czy Maciej Nowak. Teraz poznają też Roberta Sowę oraz nowych utalentowanych uczestników.
 

 
Program wylansował i nagrodził tytułem Top Chefa sześciu najzdolniejszych młodych szefów kuchni, którzy zasilili szeregi znanych restauracji w Polsce. Marcin Przybysz jest sous chefem w Atelier Amaro, Sebastian Olma pracuje w Belvedere, a Martin Gimenez Castro otworzył własny lokal. O tym, jak bardzo prestiżowy jest ten program, świadczy fakt, że by wziąć w nim udział, Sebastian Olma zrezygnował z pracy w gwiazdkowej restauracji w Londynie, a Łukasz Budzik przyleciał do Polski z Dubaju.
Emocjonujące konkurencje, kąśliwe i celne komentarze jurorów oraz potrawy, na widok których każdemu cieknie ślinka to znak rozpoznawczy kulinarnego show „Top Chef”! A dla tych, którzy nie mogą się doczekać, przypominamy najlepsze momenty z poprzednich edycji!
„Top Chef” od środy 7 marca o godz. 21:30 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *