MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

TOP GUN: MAVERICK już dostępny w serwisie Premiery Canal+

Długo wyczekiwana kontynuacja kultowego filmu z Tomem Cruise’em, która pobiła właśnie kolejny rekord wskakując na piąte miejsce listy najbardziej kasowych produkcji wszech czasów w Ameryce Północnej, jest już dostępna w serwisie PREMIERY CANAL+.

 

TOP GUN: MAVERICK to najbardziej dochodowa produkcja kinowa tego roku!

– Film Josepha Kosinskiego i Toma Cruise’a zachwycił zarówno widzów jak i krytyków, których średnia ocen w serwisie RottenTomatoes to odpowiednio 99% i 96%.

– W światowym box-office TOP GUN: MAVERICK zajmuje dwunastą pozycję, zaraz za „Krainą lodu 2”.

– W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępny jest również kultowy TOP GUN z 1986r.

Trzykrotnie nominowany do Oscara®, Tom Cruise, pomimo, że nigdy nie zdobył tej prestiżowej nagrody, tym razem ma inne powody do świętowania! TOP GUN: MAVERICK to jedna z najbardziej kasowych i najlepiej ocenianych produkcji wszech czasów. Długo wyczekiwany przez fanów (dwuletnie opóźnienie w premierze wynikające z pandemii) sequel kultowej produkcji z 1986 roku, nie zawiódł ani fanów, ani liczących na sukces twórców. Niepokorny kapitan Pete „Maverick” Mitchell powrócił na ekrany w wielkim stylu, serwując widzom kino akcji w najlepszym wydaniu.

Kontynuacja, mimo, iż czerpie wiele z oryginału zachowując pewną stylistykę, nie jest jedynie odcinaniem kuponów od pamiętnego pierwowzoru. TOP GUN: MAVERICK to oryginalna, pełnoprawna produkcja, która zdaniem wielu przebija wręcz poprzednika i ma szansę na status równie kultowej.

W filmie Josepha Kosinskiego obok Toma Cruise’a wystąpili m. in.: laureatka Oscara® Jennifer Connelly, Miles Teller (głośna rola w WHIPLASH) oraz podwójny zdobywca Złotego Globu Jon Hamm. W roli „Icemana” powrócił natomiast Val Kilmer.

Aby przeżyć w pełni przygody słynnego Pete’a „Mavericka” Mitchella warto sięgnąć także do kultowego TOP GUNA z 1986 roku, który także jest dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+. To tam obok Toma Cruise’a niezapomniane kreacje stworzyli Kelly McGillis jako „Charlie” i Anthony Edwards, czyli podporucznik Nick „Goose” Bradshaw.

PREMIERY CANAL+ to nowoczesny serwis, w którym bez umów i abonamentu można wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Wybrane filmy możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz. PREMIERY CANAL+ są dostępne pod adresem https://premiery.pl.canalplus.com/, w aplikacjach Samsung TV, WebOS, Android TV czy w wersji mobilnej na urządzeniach z systemem iOS oraz Android.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *