Top Model: 9. sezon modowego show w TVN!

“Top Model” powraca! Nowy sezon największego modowego show już jesienią na antenie TVN. W tej edycji na uczestników i widzów czekać będzie sporo niespodzianek. Castingi internetowe, srebrny bilet – to tylko niektóre z nich. Jakie zadania tym razem przygotowali jurorzy? Kto otrzyma szansę na spełnienie marzeń i karierę w świecie modelingu?

 

Dziewiąta edycja “Top Model” w tym roku zaczęła się jak zwykle od etapu castingów. Tym razem jednak uczestnicy mogli zgłaszać się do programu wyłącznie drogą internetową. Marzenia o karierze w świecie mody postanowiła spełnić rekordowa liczba chętnych. Wśród kandydatów pojawiło się wiele niezwykłych osobowości, spośród których jurorzy wybrali swoich faworytów. Na tym etapie pojawiła się nowość – srebrny bilet! To od widzów zależało, który z pięciu uczestników przejdzie od razu do etapu bootcampu, bez konieczności pojawienia się na castingu jurorskim. Głosowanie odbyło się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej programu, a srebrny bilet powędrował do Dominika Bereżańskiego. Czy to właśnie on powtórzy sukces Kasi SzklarczykDawida Woskaniana czy Klaudii El Dursi?

Premierowy sezon to czas na nowe wyzwania. Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński sprawdzą predyspozycje oraz umiejętności uczestników podczas rozmaitych zadań. Sesje zdjęciowe pod wodą, wybiegi w zaskakujących lokalizacjach, castingi – to wszystko czeka na mieszkańców domu modelek. Zwycięzca programu otrzyma niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie niezwykłej przygody. Rywalizacja będzie bardzo wyrównana, a każdy z uczestników stanie do walki o swoje marzenia. W programie pojawią się również zadania, które pozwoliły na funkcjonowanie branży modelingowej w tych wyjątkowych czasach. Czy uczestnicy poradzą sobie z samodzielnym wykonaniem zdjęć podczas zdalnej sesji? Nie zabraknie również sprawdzianów umiejętności organizowanych w wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Co okaże się trudniejsze: sesja pod wodą czy wykonanie zdjęć na wysokości? Czy w tej edycji wszyscy odważą się wziąć udział w nagiej sesji? Po drugiej stronie obiektywu stanie tym razem Marcin Tyszka.

Michał Piróg będzie wspierać kandydatów na modelki i modeli w ich zmaganiach. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody. Najwięcej emocji dostarczą jednak, jak zwykle, uczestnicy. Swoją różnorodnością, determinacją i kreatywnością zaskoczą nie tylko jurorów. Ich udział w programie będzie dowodem na to, że warto marzyć i walczyć o swoje marzenia.

Premiera 9. edycji “Top Model” 2 września w TVN i player.pl. Nowe odcinki w poniedziałki o 21.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *