“Totalne remonty Szelągowskiej”: nauczycielka z misją

Elżbieta kocha dzieci, ma do nich wspaniałe podejście i dużo cierpliwości. To nauczycielka z powołania, która oddaje się swojej pracy w 100%. Nasza bohaterka nie tylko działa na rzecz uczniów w szkole, ale też poza nią, jako wolontariuszka lub organizatorka różnego rodzaju akcji charytatywnych. Zakochana w sporcie, stara się zarazić nim dzieci oraz rozwijać ich talenty. W jaki sposób zaskoczy ją ekipa programu “Totalne remonty Szelągowskiej”?

 

W drugim odcinku „Totalnych remontów Szelągowskiej” widzowie poznają niezwykłą kobietę o wielkim sercu. Elżbieta ma 53 lata i jest nauczycielką WF-u. Już od 22 lat pracuje w dwóch szkołach oraz zajmuje się działalnością społeczną w swojej gminie. W ramach wolontariatu pomaga w zagranicznych wymianach uczniów oraz zdobywaniu sportowych stypendiów. To właśnie ona sprowadziła korfball do Polski i założyła pierwszą w kraju federację tej dyscypliny. Co więcej, co roku w Konstancinie organizuje turniej sportowy. To nie wszystko! Przygotowuje również akcje charytatywne, zbiórki odzieży, pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom.

Mieszka z trójką dzieci w dwupokojowym mieszkaniu z niewielką kuchnia, które zawsze jest otwarte dla innych. Do programu zgłosiła ją córka Tamara, rodzeństwo i kuzyni. Ela pochodzi z małej wsi i dorastała w otoczeniu sześciu sióstr! Kiedy przeprowadziła się pod Warszawę jej mieszkanie stało się przystanią dla całej jej wielkiej rodziny. Jak będzie wyglądał „Totalny remont Szelągowskiej”? Jak prowadząca zaskoczy bohaterkę?

Przekonamy się już w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 21:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *