Trwa głosowanie w plebiscycie Kids’ Choice Awards 2022

Do 1 kwietnia dzieci i młodzież z całego świata mają okazję oddać głosy na swoich faworytów ze świata filmu, telewizji, muzyki, sportu i nie tylko! W plebiscycie Nickelodeon Kids’ Choice Awards wyróżniono również artystów i influencerów z Polski, a stacja przygotowała specjalny konkurs z nagrodami dla widzów. Kto ma szansę na zdobycie statuetki z rąk najmłodszych fanów?

 

Awkwafina, Billie Eilish, Cardi B, Ariana Grande, Tom Holland, LeBron James, Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Olivia Rodrigo czy Ed Sheeran – to oni znaleźli się wśród supergwiazd nominowanych do jedynej w swoim rodzaju nagrody, którą dzieci i młodzież przyznają w internetowym głosowaniu. Nie mogło zabraknąć także artystów i influencerów z Polski! O miano „Ulubionej polskiej gwiazdy” konkurować będą Daria Zawiałow, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Roxie Węgiel i Sanah. O tytuł „Ulubionego polskiego influencera” powalczą z kolei CookieMint, Kinga Sawczuk, Maria Jeleniewska, MelaModela i TwinStyle.

Głosowanie i konkurs Nickelodeon dla fanów z Polski

To już ostatni moment, aby pomóc wygrać swoim faworytom! Głosy można oddawać tylko do 1 kwietnia, na dedykowanej stronie internetowej: KidsChoiceAwards.com. Dodatkowo dla fanów z Polski Nickelodeon zorganizował konkurs, w którym do zgarnięcia są zestawy influencera. Wystarczy wejść na stronę https://konkursy.nick.com.pl/kca/#/contest/question i odpowiedzieć na pytanie: „Z którym nominowanym chcesz obejrzeć galę KCA i dlaczego?”. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca.

Emisja na polskim kanale Nickelodeon

Słynąca z zabawnych pranków i zielonej mazi 35. gala rozdania nagród Kids’ Choice Awards odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 10 kwietnia o godz. 1:30 w Barker Hangar w Santa Monica, w Kalifornii. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć show na kanale Nickelodeon 13 kwietnia o 18:30. Poprowadzą ją aktorka Miranda Cosgrove (iCarly) i gwiazdor NFL Rob Gronkowski.

Sponsorami nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2022 są: The LEGO® Group, gra Kirby and the Forgotten Land™, Lunchables oraz Olive Garden®.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *