MediaZapowiedzi TV

Wakacyjna, brandowo-komercyjna kampania przygotowana przez Nickelodeon

„Zabierz Spongeboba na wakacje” to wakacyjna, brandowo-komercyjna kampania przygotowana przez Nickelodeon. Naszym projektem chcemy zachęcić dzieci, widzów Nicka, aby podzieliły się z nami swoimi przygodami z wakacji. Cała aktywacja będzie nawiązywała do doskonale znanego dzieciakom Spongeboba Kanciastoportego – bohatera jednego z najbardziej kultowych i najchętniej oglądanych programów na kanale Nickelodeon.

 

Już w wakacje na Instagramie Nicka zostanie przygotowana specjalna nakładka AR (augmented reality), dzięki której dzieciaki za pomocą swojego smartfonowego aparatu będą mogły przenieść animowanego Spongeboba do miejsca, w którym bawią się i wypoczywają. W taki sposób Spongebob będzie mógł pojawić się zarówno na piaszczystej plaży, wierzchołkach gór, czy przydomowym podwórku.

Nagrane ze Spongebobem filmy będzie można wgrać na wcześniej przygotowaną stronę, opisać gdzie zabrało się naszą morską gąbkę i zawalczyć o niesamowite nagrody. Ale to jeszcze nie koniec! Docelowo z wybranych prac Nickelodeon przygotuje spot TV w postaci kolażu przedstawiającego najciekawsze miejsca, które dzięki naszym widzom odwiedził Spongebob.

Zostań partnerem akcji i wyeksponuj swoją markę w ramach wakacyjnej kampanii Nickelodeon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *