Zapowiedzi TV

Trzeci odcinek 3. sezonu "Fear the Walking Dead" 12 czerwca na AMC

Już 12 czerwca o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje trzeci odcinek 3. sezonu „Fear the Walking Dead” (powtórka tego samego dnia o 21:00). W kolejnym odcinku Alicia oraz Nick będą starali się odnaleźć swoje miejsce w grupie, podczas gdy Madison odkryje, że przeszłość rodziny Ottów przypomina jej własną. Autorem scenariusza do trzeciego odcinka zatytułowanego „TEOTWAWKI” (ang. The end of the world as we know it) jest Ryan Scott, a reżyserem Deborah Chow.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą (Danay Garcia) zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności. Strandowi (Colman Domingo), który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel – mężczyzna skupi się na poszukiwaniu towarów cennych w nowym świecie. Z kolei Ofelia (Mercedes Mason) znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.

W trzecim odcinku Madison oraz jej dzieci próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zdefiniować swoje miejsce w grupie. Nie wszyscy członkowie społeczności są jednak wobec nich przychylni. Nick jest przeciwny pomysłowi osiedlenia się w tym miejscu na stałe. Strand, który udaje się na poszukiwanie nowych sojuszników, trafia na ślad swojego byłego wspólnika w interesach. Okazuje się jednak, że dawne sojusze nie mają racji bytu w nowym świecie.

Zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 22:00, zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu „Talking Dead: Fear Edition”. Gościem prowadzącego, Chrisa Hardwicka, będzie odtwórczyni roli Alicii, Alycia Debnam-Carey oraz gwiazda serialu „Tacy jesteśmy” Chris Sullivan.
Powracający z 3. sezonem „Fear the Walking Dead” to drugi pod względem popularności serial w grupie 25-54 lat wśród emitujących reklamy kanałów amerykańskiej telewizji kablowej. Producentami wykonawczymi serii są Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i Dave Erickson.

Na pierwszą z dwóch części 3. sezonu serialu produkcji AMC Studios składa się osiem odcinków, które zostaną wyemitowane na przestrzeni sześciu tygodni. Na dwa finałowe odcinki pierwszej części 3. sezonu zapraszamy 10 lipca.

W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Mercedes Mason jako Ofelia i Colman Domingo jako Strand. W 3. sezonie do obsady dołączyli Dayton Callie („Synowie Anarchii”, „Deadwood”), Daniel Sharman („The Originals”, „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) i Sam Underwood („The Following”), którzy wcielili się w rolę członków rodziny Ottów (założycieli organizacji, która przygotowała się na upadek demokracji, jednak nie przewidziała nadejścia umarłych). W nowej odsłonie serii zobaczymy także Lisandrę Tenę jako Lolę Guerrero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *