Trzeci sezon „Wilkowicz Sam na Sam” od czwartku na Sport.pl

Już jutro, 6 września br. na Sport.pl będzie można oglądać pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu Pawła Wilkowicza. Kolejne odsłony „Wilkowicz Sam na Sam” będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 15:00. Format zyska nową oprawę graficzną.
 

 
Na Sport.pl powraca program „Wilkowicz Sam na Sam” – najlepsze wywiady sportowe w polskim internecie, w których ważne osobowości ze świata sportu opowiadają o swoich sukcesach i cenie, jaką przyszło im za nie zapłacić, a także o kulisach sportowych zmagań.
– Zmienia się oprawa graficzna programu, ale najważniejsze pozostaje bez zmian: rozmowa, która ma pokazać człowieka z krwi i kości, i pomóc zrozumieć sport. Na fotelach w „Sam na Sam” siadali już mistrzowie olimpijscy i świata, zwycięzcy i przegrani. Chciałbym, żeby w dalszym ciągu moimi cotygodniowymi gośćmi byli ludzie ze szczytów polskiego sportu mówi gospodarz programu Paweł Wilkowicz.
Gościem pierwszego odcinka nowego sezonu „Wilkowicz Sam na Sam” będzie Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i klubu Lokomotiw Moskwa, do którego został wypożyczony z Paris Saint-Germain. Piłkarz opowie m.in. o przyczynach mundialowej klęski polskiej drużyny i o swoim żalu do działaczy Paris Saint-Germain.
Paweł Wilkowicz to jeden z najlepszych i najczęściej nagradzanych polskich dziennikarzy sportowych, który od 2013 roku pracuje w redakcji serwisu Sport.pl. W czasie ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej okazał się najpopularniejszym dziennikarzem sportowym według ludzi mediów, którzy docenili jego „warsztat w starym, dobrym prasowym stylu”*.
Od ponad 10 lat Paweł Wilkowicz jest przy wszystkich wydarzeniach ważnych dla polskiej reprezentacji piłkarskiej. Relacje dla Sport.pl z igrzysk w Soczi, mundialu w Brazylii oraz poruszający wywiad z Justyną Kowalczyk przyniosły mu drugie miejsce w plebiscycie na dziennikarza roku Grand Press 2014. W 2017 roku został nagrodzony prestiżową Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego dla najlepszego dziennikarza sportowego. Jest również autorem autoryzowanej biografii Roberta Lewandowskiego pt. „Nienasycony”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.
Premiera nowych odcinków cyklu „Wilkowicz Sam na Sam” będzie miała miejsce jednocześnie na Gazeta.pl, Sport.pl, na kanale Sport.pl na YouTube oraz na profilu serwisu na Facebooku.
* Badanie PressInstitute na grupie dziennikarzy niesportowych ze wszystkich rodzajów mediów z całej Polski zostało przeprowadzone metodą CAWI (ankieta online, n=132, 79% to mężczyźni, 83% to dziennikarze zatrudnieni w redakcjach warszawskich), a badanie na grupie specjalistów od komunikacji marketingowej z agencji reklamowych, domów mediowych i agencji public relations metodą CATI (wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny przeprowadzony w dniach 17–31 lipca br. na 56 ankietowanych). Badanie zlecił Sport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *