TV Mobilna Cyfrowego Polsatu bez TVN Style

Cyfrowy Polsat informuje, ze z dniem 31 maja 2020 roku kanał TVN Style zostanie wyłączy z TV Mobilnej.

 

 

 

Oficjalny komunikat, który został wysłany do Klientów posiadających kanał TVN Style w umowie.

Informujemy, że z dniem 31.05.2020 r. kanał TVN Style dostępny na pozycji 19 zostanie usunięty z oferty TV Mobilnej. Jeżeli kanał TVN Style jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym.

Okresie Podstawowym. Szczegóły na www.icok.cyfrowypolsat.pl

TVN Style to jedyna kobieca telewizja HD dla współczesnych Polek. Oferta programowa kanału jest przygotowywana specjalnie z myślą o kobietach, które pragną się rozwijać w wielu kierunkach. TVN Style to wszystko, co powinna wiedzieć kobieta i jej najbliżsi – zebrane w jednym miejscu, podane w przystępny, ciekawy i praktyczny sposób.

TVN Style inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian. Dostarcza wielu praktycznych porad i wiedzy o świecie. Zapewnia mądrą rozrywkę, a także porusza tematy ważne dla współczesnych kobiet i ich rodzin. Pokazuje możliwości i rozwiązania, a wybór pozostawia widzom. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. W ofercie programowej TVN Style znajduje się także wiele programów zagranicznych. Na antenie kanału dużym powodzeniem cieszy się także zagraniczne pasmo dokumentalne. Filmy emitowane w tym cyklu poruszają ważne i często kontrowersyjne tematy oraz pokazują różne aspekty życia kobiet na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *