NASZ NEWSPolecaneSATinfo24.pl

TV Okazje z odświeżonym lototypem

 Całodobowy kanał telezakupowy TV Okazje odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

 

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy. Produkty TV Okazje są dostępne w telewizji i sklepie internetowym. W ofercie tv marketu znajdują się m.in. topowe produkty przyspieszające odchudzanie, sprzęty do ćwiczeń fitness, opaski akupresurowe, garnki, kosmetyki, małe AGD i inne tv produkty niezbędne w każdym domu.

TV Okazje oferuje klientom profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze produktów i składaniu zamówień. Czynna przez 7 dni w tygodniu infolinia działa przez całą dobę (24h) i obsługuje klientów telewizyjnych oraz internetowych. TV Okazje zachęca do zakupów szeregiem korzyści związanych z elastycznymi formami płatności. Wśród nich warto wymienić Zakupy na Raty i usługę Płacę Później, dzięki której klient może dokonać płatności do 30 dni od daty złożenia zamówienia.

Dodatkowe benefity oferowane przez TV Okazje to możliwość darmowej dostawy zamówienia, wydłużona gwarancja i kody rabatowe. Liczne promocje i ciekawe materiały telewizyjne w szczegółowy sposób prezentują produkty i pozwalają dobrze zapoznać się z asortymentem tv sklepu. Telezakupy TV Okazje to szansa dla każdego widza i internauty, na wygodne i bezpieczne zakupy które można zrobić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Zadzwoń teraz lub wejdź na www.tvokazje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *