Nowy sezon „Zgłoś remont” i start aplikacji mobilnej!

Najpopularniejszy architekt HGTV ponownie wkracza do akcji! Projektowanie, remontowanie, urządzanie to dla niego chleb powszedni. Krzysztof Miruć kocha to co robi i podejmuje każde wyzwanie. Już 10 października o godz. 22:00 zadebiutuje nowy sezon jego programu „Zgłoś remont”. Tego samego dnia premierę będzie miała nowa aplikacja mobilna Insbay, która pozwoli widzom na wyszukiwanie konkretnych produktów, które pojawią się w danym odcinku!

 

Co zrobić z dziwnym podestem w kuchni? Jak zamienić mieszkanie po dziadkach w nowoczesny apartament? Gdzie szukać pomysłu na urządzenie salonu? W jaki sposób zaaranżować łazienkę i które płytki są najlepsze? Na te pytania odpowiemy w już szóstym sezonie programu! W każdym odcinku doświadczony architekt, w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania. Kto tym razem będzie miał szczęście pracować z Krzysztofem? Który remont pójdzie jak bułka z masłem? Czy zaproponowane przez prowadzącego rozwiązania spodobają się zleceniodawcom? Z wypiekami na twarzy czekamy na spektakularne finały i garść inspiracji. Jak widzowie doskonale już wiedzą – Krzysztof Miruć potrafi zaskoczyć! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę w HGTV!

To nie wszystko! Tego dnia na polskim rynku zadebiutuje nowa aplikacja mobilna Insbay, która powstała we współpracy z kanałem HGTV. Dzięki niej, będzie można przyjrzeć się aranżacjom wnętrz z programu „Zgłoś remont” oraz kupić artykuły, które pojawiły się w 4. i 5. sezonie. Od 10 października, znajdą się tam również finałowe metamorfozy z najnowszej serii. Widzowie będą mieli łatwy dostęp do ponad 600 produktów, możliwość stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni, dodawania rzeczy do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja będzie dostępna za darmo w systemach iOS i Android, w Polsce.

 

Strona kanału HGTV po dodatkowe inspiracje – https://hgtv.pl/inspiracje

PREMIERA W HGTV: 10 PAŹDZIERNIKA, SOBOTA, GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *