TVN nagrodzony dwiema statuetkami Telekamer 25-lecia

Grupa TVN zdobyła kolejne statuetki Telekamer “TeleTygodnia”, tym razem w jubileuszową ceremonię rozdania nagród, które w tym roku zostały przyznane po raz 25. Anita Werner – prezenterka Faktów TVN – została doceniona przez widzów w kategorii Prezenter Informacji 25-lecia. Agnieszka Cegielska – prezenterka TVN Meteo – otrzymała Telekamerę w kategorii Prezenter Pogody 25-lecia.

 

Wyniki tegorocznego plebiscytu Telekamer „Tele Tygodnia” potwierdzają ogromne zaufanie i sympatię, którą widzowie obdarzają prezenterów informacji Grupy TVN – zarówno w tematach związanych z najważniejszymi wydarzeniami dnia, jak i prognozowaną pogodą.

Anita Werner w przeszłości już czterokrotnie odbierała Telekamerę – zwyciężała w latach 2010, 2017 i 2018, a później odebrała Złotą Telekamerę, którą uhonorowani są trzykrotni laureaci tej nagrody.

Dziennikarka studiowała kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. W TVN24 pracuje od początku istnienia stacji, od 2001 roku, w “Faktach” TVN od 2004 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów “Dama Pik”, których bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury z Europy i Afryki.

Agnieszka Cegielska otrzymała w przeszłości cztery Telekamery: zwyciężała w latach 2013, 2014 i 2015, a później odebrała Złotą Telekamerę.

Z TVN prezenterka związana jest od 2004 roku. Agnieszka Cegielska propaguje zdrowy tryb życia. Wydała kilka książek, w których prezentuje sposoby na zdrowe odżywianie. W 2019 roku zdobyła nagrodę za promowanie ekologicznego stylu życia. Doceniła ją jedna z inicjatyw Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *