MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

TVN ujawnia obsadę nowego serialu „Pułapka”!

Najgłośniejsze filmowe nazwiska w jednej produkcji! Już jesienią na antenie TVN serial obyczajowo – kryminalny „Pułapka”. W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli – niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia – Marianna Kowalewska. Poruszającą historię dwóch kobiet, których pozornie nic nie łączy, a jednak bez siebie nie przetrwają, reżyseruje Łukasz Palkowski.

 

Olga Sawicka (Agata Kulesza), główna bohaterka nowej produkcji TVN,  to jedna z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie…

„Pułapka” to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”).  Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

2 komentarze do “TVN ujawnia obsadę nowego serialu „Pułapka”!

  • Kolejny gniot ??? . Chyba tak . TVN już dawno zapracował na etykietkę śmieciowej telewizji na którą szkoda czasu. Można nawet stwierdzić że prześcignął polszmat , tvpisu oczywiście nie wspominając.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *