TVP Kobieta HD i Gametoon HD w Telewizji JAMBOX

Telewizja JAMBOX kontynuuje wiosenne zmiany. Od dzisiaj we wszystkich pakietach jest dostępny kanał TVP Kobieta HD. Zdecydowana większość Abonentów może się nim cieszyć w jakości HD pod numerem 422. (Wersja SD jest dostępna na kanale 523).

 

Kanał Gametoon HD pojawił się w pakiecie Więcej Sportu Plus. Kolejne zmiany w Telewizja JAMBOX już niebawem.

Jak deklaruje nadawca, TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań́ kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia.

Oferta ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek. Aby zadbać o jak najwyższą jakość, Telewizja Polska do tworzenia programów zaprosiła ekspertki w swoich dziedzinach.

Gametoon HD to kanał kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let’s play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Assassin’s Creed Odyssey, Marvel’s Spider-Man, Star Wars: Battlefront II, The Sims 4 i FIFA 19.

Przy programach let’s play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto – jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay – youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA, Bungo21 – specjalista od surwiwalu w grach komputerowych oraz Mrs Scarlett – ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Na antenie kanału gra ponadto Jakub Lothar Szygulski – profesjonalny gracz Fortnite, a tytuł FIFA 19 prezentuje LisekHD – youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.

Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń esportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier. Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: Gamanoid World, w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz 10UP – program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo. Dystrybutorem kanału w Polsce jest Kino Polska TV SA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *