Sport w TVTVP

TVP S.A. przedłuża termin zgłoszeń dla pokazów publicznych meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony podmiotów, które chcą dokonywać pokazów publicznych Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 na Strefach Kibica, Telewizja Polska S.A. przedłuża proces zgłoszeń w zakresie zgody sygnałowej i licencji FIFA (opis koniecznych pozwoleń i licencji na stronie www.licencje.tvp.pl).
 

 
Przypomnijmy, że licencja FIFA wymagana jest dla Komercyjnych Pokazów Publicznych Obecny termin zgłoszeń z 9 maja 2018 zostaje w przypadku tej licencji przedłużony do 25 maja 2018 roku.
W przypadku Niekomercyjnych Pokazów Publicznych (brak sponsorów, opłat za wstęp lub elementów sprzedaży okazjonalnej) termin zgłoszeń zostaje przesunięty do 8 czerwca br.
Telewizja Polska S.A. jako członek Europejskiej Unii Nadawców, dzięki porozumieniu i podpisaniu umowy z FIFA jest jedynym uprawionym podmiotem na terenie Rzeczpospolitej Polskiej do udzielania licencji na Pokazy Publiczne w imieniu właściciela praw telewizyjnych do wszystkich meczów Mistrzostw Świata. Decyzja FIFA w tym zakresie jest ostateczna i wiążąca, a wszelkie wcześniejsze zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny FIFA trafią do TVP.
Chcąc zgłosić chęć organizacji Strefy Kibica należy wejść na stronę internetową www.licencje.tvp.pl, zapoznać się wnikliwie z dokumentacją tam zawartą oraz wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Następnie TVP w porozumieniu z FIFA rozpatrzy zgłoszenie i podejmie decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku. Na stronie www.licencje.tvp.pl znaleźć można m.in. szczegółowe zasady udzielania licencji, zbiór przetłumaczonych przepisów prawnych FIFA czy konkretne ceny na podstawie, których można dokonać wyliczeń kosztów licencyjnych jeszcze przed podpisaniem umowy.
W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: licencje@tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *