TVP z prawami do Pucharu Króla

Hiszpański futbol zagości na antenach Telewizji Polskiej przez najbliższe trzy sezony. Od obecnego mecze Pucharu Króla będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej oraz online na stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Pierwsze transmisje już w sobotę 11 stycznia.

 

 

 

 

Pierwsze spotkania Pucharu Króla pokażemy już w sobotę. Rozpoczniemy od meczu Sestao River Club z Athletikiem Bilbao (18:55). Tego samego dnia wyemitujemy także mecz Marbelli z Realem Valladolid (20:55).

Oba spotkania zostaną rozegrane w ramach drugiej rundy rozgrywek. To co najciekawsze, czeka kibiców od 1/32 finału Pucharu Króla – wtedy do rozgrywek dołączą największe hiszpańskie kluby z Realem Madryt, FC Barcelona i Atletico na czele. Już w tym sezonie pokażemy łącznie kilkadziesiąt meczów Copa del Rey.

 

 

Hiszpański futbol od dekady uchodzi za najmocniejszy w Europie. Kluby z kraju Cevantesa zdominowały w tym okresie europejskie rozgrywki, wyznaczając trendy w światowej piłce nożnej. Teraz także widzowie TVP Sport będą mogli na bieżąco śledzić ich poczynania w Pucharze Króla.

Puchar Króla zagości na antenach Telewizji Polskiej do sezonu 2021/22. Spotkania będziecie mogli oglądać także online na stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

Sobota, 11 stycznia. Plan transmisji

Sestao River Club – Athletic Bilbao od 18:55, transmisja w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej Komentarz: Michał Zawacki, Dawid Król

Marbella – Real Valladolid od 20:55, transmisja w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Dominik Piechota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *