„Twarzova“ – nowy album Vienia od jutra w sprzedaży

Dziesięć utworów o poważnej tematyce, opakowanej w stylowy rap i dojrzałą produkcję hip-hop usłyszeć będzie można na najnowszej płycie polskiego rapera Vienia. „Twarzova“ ukaże na rynku jutro – w piątek, 15 marca br. nakładem Wydawnictwa Agora.

 

Najnowszy solowy album Vienia komentuje imperializm, dzisiejsze realia mediów społecznościowych i problemy ekologiczne, zawiera także refleksje z życia w świecie rapu. Sam artysta twierdzi, że wykonuje na niej ART-HOP, nawiązujący do najlepszych korzeni zza oceanu, takich jak Tailor the creator czy Run The Jewels. Do każdego z dziesięciu utworów Vienio napisał felietony, opowiadające o okolicznościach powstania oraz stanowiące rozszerzenie tego, co można usłyszeć w poszczególnych kawałkach.

Na płycie „Twarzowa“ gościnnie wystąpili: Skubas, Bovska, Paprodziad, Ras z Rasmentalizm, Kosi, Junior Stress, Igor Boxx, DJ Falcon1, Dj Kebs oraz Edo G. Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu White House.

Okładkę albumu namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest znanym i cenionym na całym świecie artystą streetart. Sepe wykonał dziesięć prac, których tematem przewodnim były twarze, każda z nich ozdabia jeden utwór, w symboliczny sposób go komentując.

Polski raper Vienio kiedyś kojarzony był tylko z działalnością muzyczną, dziś oprócz pisania tekstów, produkowania muzyki i występowania na scenie, angażuje się w tematy ekologii, reżyseruje klipy, pracuje jako dziennikarz oraz podróżuje po świecie, prowadząc swój własny program „coolturyści“.

Album „Twarzova” dostępny będzie w stacjonarnych oraz internetowych sklepach muzycznych, m.in. na Kulturalnysklep.pl od jutra – piątku, 15 marca br. Więcej informacji o nowościach Agory można znaleźć na stronie Wydawnictwa Agora oraz na Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *