Kobiety górą cykl filmowy na SundanceTV

W kwietniu na kanale SundanceTV będą królować kobiety. W ramach cyklu Kobiety górą będzie można zobaczyć filmy o ciekawych, nieprzeciętnych, silnych, a czasem również zagubionych kobietach, które próbują ułożyć sobie życie we współczesnym świecie, zaplanować karierę czy znaleźć miłość. W ciągu piątkowych wieczorów w kwietniu oraz na początku maja widzowie będą mieli okazję zobaczyć między innymi: debiut reżyserski Julii Hart „Miss Stevens”, w którym na ekranie pojawia się Timothée Chalamet, czy obraz „Tragedie Niny” opowiadający o zakazanym uczuciu między nastolatkiem a jego ciotką. Na cykl Kobiety górą kanał SundanceTV zaprasza w piątkowe wieczory o 22:00.

 

Miss Stevens

5 kwietnia o 22:00

Panna Stevens przygotowuje troje licealistów do konkursu teatralnego i na cały weekend, podczas którego uczniowie będą rywalizować o zaszczytne laury, staje się ich opiekunką. Nauczycielka wyraźnie czuje dzielącą ją z nastolatkami różnicę wieku odkrywając, że życiowe zawirowania przypisywane młodości nigdy tak naprawdę nie znikają.

Tytuł: Miss Stevens

Reżyseria: Julia Hart

Diamond Tongues

12 kwietnia o 22:00

Edith marzy o tym, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką jednak nie potrafi sprawić, aby coś w jej karierze drgnęło. Nie mogąc zrozumieć, gdzie popełnia błędy, wszystko zaczyna robić źle.

Tytuł: Diamond Tongues

Reżyseria: Pavan Moondi, Brian Robertson

Happy Accidents

19 kwietnia o 22:00

Ruby Weaver, mieszkanka Nowego Jorku, wierzy, że wreszcie znalazła mężczyznę swoich marzeń. Sam Deed naprawdę wydaje się takim być, jest tylko jedno „ale” – mężczyzna twierdzi, że przybył z przyszłości.

Tytuł: Happy Accidents

Reżyseria: Brad Anderson

Tragedie Niny

26 kwietnia o 22:00

Obraz ukazuje historię zakazanego uczucia między młodym Nadavem, a jego ciotką Niną.  Związek tych dwojga przekracza granice i jest pełen wzlotów i upadków.

Tytuł: Tragedie Niny

Reżyseria: Savi Gabizon 

Jane Wants a Boyfriend

3 maja o 22:00

Film opowiada historię Jane, młodej kobiety z zespołem Aspergera. Po wyprowadzce z rodzinnego domu dziewczyna chce znaleźć sobie pierwszego chłopaka. Prosi o pomoc swoją starszą siostrę, która żyje w szczęśliwym związku.

Tytuł: Jane Wants a Boyfriend

Reżyseria: William Sullivan


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *