Gwiazdy nowego filmu „Całe szczęście” w specjalnych odcinkach „Milionerów”!

Joanna Liszowska, Marietta Żukowska, Tomasz Sapryk oraz Rafał Rutkowski staną do walki o wielkie pieniądze! Aktorzy najnowszej komedii romantycznej zagrają w szczytnym celu wspierając Fundację TVN „nie jesteś sam”. Jak poradzą sobie z pytaniami? Czy po raz pierwszy w historii gwiazdy wygrają milion złotych? Oglądaj specjalne wydanie programu 20 oraz 21 marca o 20:55 na antenie TVN.

 

„To jest poprawna odpowiedź!” – na te słowa Huberta Urbańskiego z pewnością czeka każdy, kto usiądzie w fotelu milionera. Tak też będzie z gwiazdami, które nie dostaną żadnej taryfy ulgowej! Aktorzy walczą o największe pieniądze, żeby odmienić los najbardziej potrzebujących z Fundacji TVN „nie jesteś sam”.

„Zawsze z ogromną ekscytacją podchodzę do nagrań, w których udział biorą gwiazdy znane z filmu albo teatru i kibicuję im w tym niełatwym starciu o milion złotych. Emocje są tym większe im większa jest wygrana, ponieważ zgromadzone pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Niezmiernie się cieszę, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym” – mówi Hubert Urbański

Chcesz zobaczyć ekscytujące zmagania gwiazd w drodze do miliona?

Oglądaj „Milionerów” 20 i 21 marca o 20:55 na antenie TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *