Randka z nieznajomym: Maria Konarowska o swojej nowej roli! (wideo)

Już dziś na antenie Polsat Cafe premierowy odcinek drugiego sezonu programu „Randka z nieznajomym”, w którym single mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W tym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Marię Konarowską! Co mówi o programie prowadząca? Co dzieje się na planie programu?

 

 

Bardzo dobrze czuję się w tej roli. To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie, codziennie uczę się czegoś nowego. Moim zadaniem jest wspieranie uczestników, którzy muszą przekonać do siebie drugą osobę, kiedy sami przebrani są za kogoś zupełnie innego. Myślę o sobie jako o takim nowoczesnym Kupidynie, czasem podrzucam jakiś pomysł dla rozluźnienia atmosfery albo staram się wyciągnąć ich z kłopotów i niezręcznych sytuacji. Zawsze mocno trzymam kciuki za uczestników i mam nadzieję, że znajdą u nas nie tylko świetną zabawę, ale może nawet miłość na całe życie? mówi Maria Konarowska

W każdym odcinku „Randki z nieznajomym” wystąpi czworo samotnych uczestników. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie rozpoznać ich rzeczywistego wyglądu. Bohaterowie muszą oprzeć swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera. Czy pary zdecydują się na kolejną randkę, wiedząc już, jak wyglądają naprawdę i czy znajdą w programie miłość swojego życia?

 

 

Premierowe odcinki „Randki z nieznajomym” w każdy czwartek, od 14 marca, o godz. 21:00 na antenie Polsat Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *