MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oto gwiazdy 18. edycji show

Uczestnicy, którzy podjęli wyzwanie, aby zmierzyć się z wyjątkowymi metamorfozami. Na scenie programu: Natalia Janoszek, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Oskar Cyms, Piotr Stramowski, Daria i Daniel Jaroszek. Kto z nich zaprezentuje się najlepiej? Jakimi talentami zaskoczą widzów muzycznego show? Jak ocenią ich jurorzy?

 

Natalia Janoszek – aktorka, która podbiła filmowy świat Bollywood. Laureatka dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla „najlepszej aktorki międzynarodowej”. Została pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową. Brała udział w trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Rafałem Maserakiem wielokrotnie przekraczała swoje granice, zachwycając widzów talentem na parkiecie. Jej przygoda z programem zakończyła się w ósmym odcinku.

Krzysztof Ibisz – popularny dziennikarz i prezenter Telewizji POLSAT. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi w 1988 roku. Sympatię do widzów zdobył prowadząc takie produkcje jak „Bar”, „Dwa światy”, „Awantura o kasę” czy „Jak oni śpiewają” Współprowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i gospodarz talk-show „Demakijaż”. Pracował przy największych muzycznych festiwalach i imprezach.

Katarzyna Kołeczek – absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Występuje na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. Znana z ról w serialach Polsatu: „Pierwsza miłość”, „Hotel 52” i „Przyjaciółki”. Rozwija umiejętności poza granicami naszego kraju. Zagrała m.in. w brytyjskim serialu „Ojciec Brown” i trzeciej części filmu o Bridget Jones.

Julia Kamińska – aktorka, absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Karierę rozpoczęła od głównej roli w serialu „Brzydula”. Na swoim koncie ma Telekamerę i nominację do Wiktora w kategorii „największe odkrycie telewizyjne”. Zagrała u boku Piotra Stramowskiego w komedii romantycznej „Narzeczony na niby”. Debiutancki singiel „Żal mi” nagrała przy udziale muzyka Skubasa.

Oskar Cyms – wschodząca gwiazda muzyki. Wylansował przebój „My Girl”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „365 dni”. Jego inne hity to m.in. piosenki zatytułowane „Nic więcej” i „Daj mi znać”. Ulubieniec młodej widowni w social mediach.

Piotr Stramowski – aktor, który ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Rozpoznawalność zdobył dzięki serii filmów kryminalnych „Pitbull” Patryka Vegi. Stworzył parę głównych bohaterów z Julią Kamińską w komedii romantycznej „Narzeczony na niby”, a z Olgą Bołądź w produkcji „Miłość na pierwszą stronę”. Gościnnie pojawiał się w takich serialach jak „Hotel 52” i „Świat według Kiepskich”.

Daria – piosenkarka i kompozytorka, autorka wielkiego przeboju „Paranoia”. W wieku 18 lat wyjechała do Londynu, gdzie podjęła pięcioletnie studia w London College of Music. Debiutancki singiel „Love Blind” okazał się z miejsca przebojem. Miała okazję zaprezentować piosenkę podczas koncertu Polsat SuperHit Festiwal 2022. Współpracowała m.in. z Sylwią Grzeszczak.

Daniel Jaroszek – pierwsza osoba na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wybrana z castingu. Ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Jest głównym wokalistą w zespole Capri New Beat. Śpiewanie od zawsze było jego pasją, ale droga do udziału w show Polsatu nie była łatwa. Obecnie pracuje w branży paliwowej w jednej z krakowskich korporacji.

Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2023 w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *