„Tygodnik Polsatnews.pl”–internetowy magazyn z reportażami i publicystyką na portalu Polsatnews.pl

„Tygodnik Polsatnews.pl” – to internetowy magazyn z wyjątkowymi artykułami o różnorodnej tematyce autorstwa zarówno dziennikarzy Polsat News, jak i czołówki polskich publicystów. Na początek Zaremba, Rokita i Syska – te nazwiska gwarantują najlepszą polską publicystykę.

 

 

 

 

 

W „Tygodniku Polsatnews.pl” zadebiutuje również podcast Piotra Witwickiego, koordynatora portalu i prowadzącego „Wydarzenia i Opinie” oraz „Graffiti” w Polsat News.

„Tygodnik Polsatnews.pl” to miejsce z interesującymi publikacjami o szerokiej tematyce: od polityki przez historię, kulturę, sport po lifestyle.

W pierwszym numerze „Tygodnika” internauci będą mogli przeczytać teksty m.in. Piotra Zaremby, Jana Rokity czy Michała Syski.

Będą one dostępne od 8 lutego w specjalnej sekcji „Tygodnik” bezpośrednio na stronie głównej portalu Polsatnews.pl. Kolejne nowe artykuły będą pojawiały się w każdy weekend.

Rozwijamy polsatnews.pl i staramy się dotrzeć do nowych użytkowników. Weekend to świetna okazja, by znaleźć  czas na tematy, które w tygodniu mogły nam umknąć. Pomogą w tym najciekawiej piszący polscy publicyści. Oprócz tego solidna porcja reportaży i mnóstwo młodych autorów, którzy potrafią pokazać świat z zaskakującej perspektywy – mówi Piotr Witwicki, koordynator portalu Polsatnews.pl.

W „Tygodniku Polsatnews.pl” zadebiutuje w formie wideo, podcast Piotra Witwickiego. Koordynator serwisu Polsatnews.pl i dziennikarz Polsat News, prowadzący takie programy jak „Wydarzenia i Opinie” oraz „Graffiti” startuje z serią rozmów w Internecie. Jego gośćmi będą osoby z pierwszych stron gazet, ale też nietuzinkowe, o niebanalnych pasjach, zainteresowaniach czy profesjach. Audycja po weekendzie będzie dostępna także na wszystkich popularnych serwisach podcastowych. W pierwszym odcinku podcastu gościem Piotra Witwickiego będzie dr Maciej Kawecki, były dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, dziekan w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, a tematem rozmowy będzie m.in. jak ograniczyć dostęp do pornografii dla dzieci.

Do współpracy przy nowym projekcie Polsat News zaprasza również dziennikarzy wszystkich mediów w Polsce. Autorzy zainteresowani współpracą mogą przesyłać swoje materiały na adres e-mail: wrzutnia@polsat.com.pl

Współpraca z dziennikarzami będzie opierać się na zasadach rynkowych. Redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru tekstów do publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *