MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Uczestnicy “FAME czy SHAME” w trosce o ekologię!

Program „FAME czy SHAME” to nie tylko zabawa, a popularność to nie jedynie przywilej, ale także odpowiedzialność. Przekonali się o tym bohaterowie programu, którzy we wtorkowym odcinku dostali ważny społecznie challenge – sprzątanie lasu! Tym razem wygrali wszyscy, czyszcząc środowisko z 62 kilogramów śmieci!

 

W jednym z najnowszych – 12. odcinku – „FAME czy SHAME” uczestnicy programu połączyli przyjemne z pożytecznym. We wspomnianym epizodzie prowadząca program – Saszan – powierzyła im misję ekologiczną – zbieranie śmieci w okolicznym lesie. Konkurencja trwała godzinę. W tym czasie obie grupy uzbierały 62 kg odpadów, które znaleźli w zakamarkach lasu. W ramach społecznej akcji wszyscy okazali się zwycięzcami, trafiając na następne dni do grupy „Fame”!

Zwieńczeniem akcji był hashtag #nieśmieć, z którym uczestnicy relacjonowali sprzątanie lasu i promowali w mediach społecznościowych dbanie o środowisko naturalne.

“FAME czy SHAME” cieszy się bardzo dużą popularnością wśród młodych widzów. W związku z tym wraz z Playerem planujemy zrobić cały cykl odcinków edukacyjnych, poruszających takie tematy jak: ochrona środowiska, promocja zdrowego trybu życia, bezpieczeństwo w sieci, tolerancja i edukacja seksualna”mówi Bartłomiej Sibiga, producent “Fame czy Shame” i prezes agencji DDOB.

12. odcinek „Fame czy Shame” można obejrzeć tutaj.

„FAME czy SHAME” to nowy format Player Original, realizowany wspólnie z agencją DDOB, która odpowiada za produkcję, scenariusze i dobór uczestników. Premierowe odcinki udostępniane będą w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. W każdą środę pojawi się też materiał specjalny „the best of” z całego tygodnia. Natomiast w piątki i niedziele Player zaprosi na dwugodzinne live’y prosto z domu. Program można śledzić w ofercie bezpłatnej (AVOD).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *