UEFA.tv zapewni fanom rozrywkę podczas klasycznych powtórzeń meczów

UEFA będzie nadal zapewniać rozrywkę w trakcie bieżącego okresu odroczenia z pełnym programem bezpłatnej zawartości archiwum całej jej kanałów cyfrowych, w tym ponownych uruchomień klasycznych meczów na UEFA.tv .

 

 

 

• UEFA nadal angażuje i bawi fanów dzięki pełnemu programowi darmowych treści

• Klasyczne mecze i archiwalne zdjęcia skupione na wszystkich platformach cyfrowych

• Aplikacja UEFA.tv uruchomiona na Apple TV, Android TV i Amazon Fire TV

Ponieważ fani na całym świecie są proszeni o pozostanie w domu z powodu pandemii COVID-19, UEFA.tv – kanał OTT UEFA – będzie oferować regularny harmonogram klasycznych meczów klubowych i drużyn narodowych z niezrównanego archiwum europejskiej piłki nożnej, a także funkcje na gwiazdach, historycznych chwilach, treściach z czasopism i nie tylko.

Klasyczne mecze Ligi Mistrzów UEFA z ostatnich lat będą rozgrywane we wtorki i środy, a następnie w czwartki wspaniałe mecze z Ligi Europejskiej UEFA. Dostępne będą również niezapomniane mecze z Mistrzostw Europy UEFA, UEFA EURO kobiet i Ligi Mistrzów UEFA kobiet.

Niezwykle popularne kanały społecznościowe UEFA angażują fanów w całym życiu, ożywiając kluczowe momenty i dając fanom możliwość zadawania pytań niektórym legendarnym zaangażowanym graczom, podczas gdy UEFA.com uzupełnia relacje wywiadami, funkcjami i statystykami z archiwum obok aktualizacje na temat rozgrywek UEFA w świetle pandemii.

I jest jeszcze więcej dobrych wiadomości z aplikacją UEFA.tv, która jest teraz dostępna na Apple TV , Android TV i Amazon Fire TV, oprócz istniejących aplikacji internetowych, na smartfony i tablety z Androidem i iOS. Dla użytkowników podłączonych urządzeń aplikacja UEFA.tv może znajdować się w odpowiednich sklepach Apple TV i Amazon Fire TV, a wersja Android TV jest teraz dostępna do oglądania na wielu obsługiwanych telewizorach Smart TV, podłączonych urządzeniach i urządzeniach do strumieniowego przesyłania multimediów.

Obecni użytkownicy UEFA.tv mogą zalogować się na tych nowych platformach za pomocą zoptymalizowanego procesu logowania „drugiego ekranu” przy użyciu istniejących danych logowania. Nowi fani mogą zarejestrować się, aby oglądać zawartość za darmo bezpośrednio w dowolnej aplikacji lub na stronie www.uefa.tv.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *