UFC Fight Night w Moskwie w Polsacie Sport Fight i Polsacie Sport Extra

Już najbliższą sobotę, 15 września, odbędzie się historyczna gala UFC Fight Night w Moskwie. Podczas pierwszego rosyjskiego wydarzenia największej organizacji MMA na świecie wystąpia dwaj polscy reprezentanci – Jan Błachowicz (22-7, 5 KO, 8 SUB) oraz Marcin Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB).
 

 

Długowyczekiwane, pierwsze wydarzenie organizacji UFC w Moskwie odbędzie się już w najbliższą sobotę. W karcie walk nie mogło zabraknąć polskich zawodników, którzy postarają się skraść serca kibiców na całym świecie.
Marcin Prachnio wejdzie po raz drugi do oktagonu największej organizacji MMA. 30-latek w Rosji spróbuje zmazać plamę po fatalnym debiucie i porażce z Samem Alveyem. Przed Polakiem jednak niezwykle trudne zadanie, bo zmierzy się z reprezentantem gospodarzy – Magomedem Ankalaevem. Stawką pojedynku dla obu zawodników będzie nie tylko wygrana, ale najprawdopodobniej również przegrany tej rywalizacji pożegna się z kontraktem w UFC.
Jan Błachowicz w Moskwie skonfrontuje swoje umiejętności z powracającym po prawie dwóch latach do UFC Nikitą Krylovem. „Cieszyński Książe”, notowany na 4. pozycji w rankingu kategorii półciężkiej”, zwycięstwem może znacznie przybliżyć się do upragnionej walki o pas mistrzowski UFC, ale dla Ukraińca pojedynek z Polakiem to szansa na powrót do ścisłej czołówki dywizji.
Plan transmisji gali UFC Fight Night w Moskwie:
16:45 Polsat Sport Fight – karta wstępna z walką Marcina Prachnio
19:00 Polsat Sport Extra – studio
20:00 Polsat Sport Extra – karta główna z walką Jana Błachowicza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *