Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Unbounce teraz z modułem SerwerSMS.pl

Unbounce to rozwiązanie do tworzenia landing page i zbierania leadów. Teraz osoby korzystające z tej aplikacji mają do dyspozycji także moduł do masowej wysyłki wiadomości Platformy SerwerSMS.pl.
 
Osoby, które używają narzędzia jakim jest Unbounce, a dodatkowo chcą jeszcze skuteczniej budować relacje ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami, otrzymują opcję wysyłki wiadomości SMS z wybraną informacją. Klient po zapisie formularza na landing page, dzięki integracji z SerwerSMS.pl może otrzymać SMS-a z podziękowaniem, z kodem rabatowym lub inną dowolną treścią, którą firma chce przekazać osobie zapisującej swoje dane na landing page.
Integracja zatem pozwoli na wysyłkę SMS-ów po wysłaniu formularza na zdefiniowane uprzednio numery telefonów, wysyłkę odrębnych SMS-ów za pomocą dostępnego formularza („Wyślij SMS”), dodawanie nowej nazwy nadawcy lub podgląd aktualnej listy („Nazwy nadawcy”), a także podgląd stanu konta SerwerSMS.pl („Konto”).
Instrukcja implementacji dostępna jest na stronie SerwerSMS.pl: https://serwersms.pl/integracje/moduly-i-wtyczki-sms/124-unbounce-com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *