PolecaneSieci kablowe

UPC Polska wprowadza przełomowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

UPC Polska, najbardziej polecany operator i dostawca najszybszego internetu w Polsce wprowadza dziś do swojej oferty najbardziej innowacyjny i najmniejszy na rynku, ekologiczny UPC 4K TV BOX, przenosząc klientów w nowy wymiar cyfrowej rozrywki. Polska jest pierwszym krajem w ramach Liberty Global, w którym do oferty trafił najnowocześniejszy dekoder.

 

UPC 4K TV BOX to połączenie nowoczesnego wyglądu i kompaktowych wymiarów (80x80x18, waga 97 gram) z innowacyjnością. Odpowiada na zróżnicowane i najbardziej zaawansowane potrzeby klientów w zakresie telewizyjnej rozrywki. Sterowane głosem urządzenie zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Oprócz obrazu 4K oferuje dźwięk przestrzenny Dolby. Pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie. Dekoder posiada możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Dekoder 4K TV BOX łączy innowacyjność z dbałością o zrównoważony rozwój. Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nie wykorzystuje w swojej budowie tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Dodatkowo, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77% i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

“W UPC Polska satysfakcja naszych klientów jest priorytetem. Dlatego stale dążymy do tego, by zapewniać im najwyższej jakości innowacyjne usługi internetowe, cyfrową rozrywkę i najbogatsze treści. Potwierdzając pozycję lidera rynku tytułem najszybszego internetu w Polsce, cieszę się, że jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek przełomowy UPC 4K TV BOX. Jestem przekonany, że pozwoli nam on podnieść satysfakcję i lojalność naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, a także dotrzeć marce UPC do milionów nowych gospodarstw domowych w całym kraju.”Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

 

 


Najkorzystniejsze oferty telewizji i internetu

Najnowszy dekoder 4K TV BOX pojawił się na rynku wraz z kampanią „Back to School”, w ramach której operator proponuje atrakcyjne i elastyczne oferty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Nowe portfolio obejmuje nowe pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość do 750 Mb/s, a także podwojone pakiety danych mobilnych. UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł. Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli maksymalnej integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.

Nowe pakiety internetowe

Odpowiadając na oczekiwania klientów i zwiększone w czasie pandemii zapotrzebowanie na niezawodne usługi internetowe, UPC Polska poszerza portfolio światłowodowego internetu – 300 Mbs/, 500 Mb/s i 1 Gb/s – o kolejną prędkość 750 Mb/s. Dostępne będą na elastycznych warunkach w różnych opcjach czasowych zobowiązania – 6 miesięcy (co może stanowić korzystny wybór dla studentów) lub 24 miesiące, a także bez zobowiązania. Wszyscy nowi subskrybenci usług internetowych będą mieli możliwość otrzymania karty SIM z pakietem danych do 45 GB miesięcznie lub HBO GO w pakiecie bez dodatkowych opłat.

Dwa razy większe pakiety mobilne

Również usługi mobilne pojawiają się w nowej odsłonie. Dostępne będą bez zobowiązania lub w umowie na 12 miesięcy. W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Do wyboru są trzy pakiety: SMART 10 GB (29,99 zł), COMFORT 20 GB (39,99 zł) oraz VIP 40 GB (59,99 zł). UPC Polska oferuje również bogate portfolio smartfonów, routerów oraz telewizorów, których sprzedaż odbywa się również w systemie ratalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *