Internet & GryWAŻNE

UPC Polska ze światłowodowym Internetem 500 Mb/s w Szczecinie

Zaoferowanie mieszkańcom Szczecina internetu o prędkości do 500 Mb/s to efekt długofalowych inwestycji UPC Polska w rozwój najnowocześniejszej sieci światłowodowej. Od teraz, klienci UPC w Szczecinie doświadczać będą jeszcze lepszej cyfrowej rozrywki w doskonałej jakości w myśl hasła „Radość z każdej chwili”.

Internet UPC o prędkości 500 Mb/s dostępny jest w Szczecinie w ramach oferty Happy Home. Pakiet, poza superszybkim internetem, zawiera również modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający cieszyć się internetem w każdym zakątku domu, na wielu urządzeniach jednocześnie oraz cyfrową telewizję najnowszej generacji Horizon z ponad setką kanałów HD i usługą Replay TV, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, nawet do siedmiu dni wstecz.

Szeroko zakrojone inwestycje w budowę i modernizację sieci światłowodowej pozwoliły nam na wprowadzenie internetu 500 Mb/s dla naszych dotychczasowych oraz nowych klientów w Szczecinie. Już od dawna niezawodność naszej sieci potwierdzana jest w ogólnopolskim rankingu Speed Test, badającym rzeczywistą prędkość łączy dostarczanych przez operatorów. Dlatego tym bardziej cieszy, że szczecinianie będą mogli skorzystać z jeszcze lepszej jakości usług UPC mówi Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska.

W celu sprawdzenia szczegółów oferty dla mieszkańców Szczecina wystarczy odwiedzić stronę internetową www.upc.pl i wpisać adres. Można również odwiedzić salon sprzedaży UPC w Szczecinie przy ul. Wyszyńskiego 1. Konsultanci udzielą tam wszelkich informacji na temat dostępności usług. Ceny pakietów z platformą telewizyjną nowej generacji Horizon, w specjalnej ofercie świątecznej rozpoczynają się od 49,50 zł/miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *