Technologia - Promocje

Upoluj wielkanocne prezenty od Huawei – weź udział w wiosennej zabawie

Jeśli z niecierpliwością czekasz na prezenty od wielkanocnego zajączka, możesz je zdobyć już dziś. Sklep HUAWEI AppGallery oferuje swoim użytkownikom wielką wiosenną zabawę z niespodziankami. Do wygrania jest wiele nagród rzeczowych od Huawei – smartfony, smartwatche i słuchawki, a także wirtualne gadżety, takie jak vouchery, Punkty Huawei czy kupony VIP do wykorzystania w aplikacjach.

 

Aby mieć szansę na ich otrzymanie, wystarczy wejść do AppGallery i zagrać w „Rabbit Race”, czyli wyścig zajączków po marchewki, które zdobywa się za wykonanie prostych zadań, np. za otwarcie Przeglądarki HUAWEI lub pobranie określonych aplikacji. Im większą liczbę marchewek się uzbiera, tym lepszą nagrodę można wygrać. Zabawa trwa od 20 marca do 16 kwietnia i dostępna jest na specjalnej stronie.

To jeszcze nie wszystkie wiosenne niespodzianki od Huawei. Skorzystaj z rabatu -50% na subskrypcję Chmury HUAWEI, dzięki której zdobędziesz więcej miejsca na przechowywanie swoich zdjęć, filmów i innych plików. Oferta jest dostępna od 27 marca do 9 kwietnia br., więcej informacji znajduje się na stronie promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *