NC+Sport w TV

Uroczysta gala ekstraklasy tylko w Canal+

W sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze 37. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. W ten weekend poznamy mistrza Polski, a także komplet spadkowiczów. Natomiast w poniedziałek podczas Gali Ekstraklasy dowiemy się którzy piłkarze oraz trener zdobyli nagrody za sezon 2017/18. Transmisja Gali od godziny 20:00 tylko w CANAL+.

 

 

Nominowanych do nagród piłkarzy i trenerów wybrała 15-osobowa kapituła. Dziennikarze, piłkarscy eksperci oraz przedstawiciele Ekstraklasy S.A. i Ekstraklasy Live Park nominowali po trzy osoby w następujących kategoriach: Bramkarz Sezonu, Obrońca Sezonu, Pomocnik Sezonu, Napastnik Sezonu, Odkrycie Sezonu oraz Trener Sezonu. Inaczej niż w latach ubiegłych to również członkowie kapituły w tajnym głosowaniu wybrali zwycięzców powyższych kategorii. Kapituła dokonała także wyboru pięciu zawodników nominowanych do nagrody dla Piłkarza Sezonu. O tym, kto nim zostanie decydują, tak jak dotychczas, wszyscy zawodnicy LOTTO Ekstraklasy. Wyniki poznamy w poniedziałkowy wieczór w CANAL+.

Podczas Gali Ekstraklasy wręczona będzie także nagroda dla Turbokozaka sezonu. Uhonorowani zostaną również najlepsi piłkarze poszczególnych dekad w Galerii Sław Ekstraklasy. Galę poprowadzi Krzysztof Marciniak, w studiu zobaczymy Darię Kabałę-Malarz oraz Grzegorza Mielcarskiego, a rozmowy z gośćmi przeprowadzą Paulina Czarnota-Bojarska i Filip Surma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *