Sport w TV

US Open od poniedziałku w Eurosporcie i Eurosport Player

W rywalizacji singlowej w US Open Polacy mają trójkę przedstawicieli – Agnieszkę Radwańską i Magdę Linette oraz Huberta Hurkacza, który w bardzo dobrym stylu przeszedł kwalifikacje. Już w poniedziałek widzowie Eurosportu 1 i Eurosport Player będą mogli obejrzeć na żywo mecze Agnieszki Radwańskiej z Niemką Tatjaną Marią oraz Magdy Linette z Amerykanką Sereną Williams. US Open na żywo wyłącznie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player, który pokaże wszystkie mecze z wszystkich kortów.
 

 

Już w pierwszym dniu US Open polskich kibiców czekają wielkie emocje. W drugim meczu sesji porannej na korcie nr 13 zaprezentuje się Agnieszka Radwańska. Tenisistka z Krakowa zmierzy się z niżej notowaną Niemką Tatjaną Marią. Spotkanie rozpocznie się tuż po zakończeniu zaplanowanego na 17 meczu Paolo Lorenziego – Kyle Edmund, prawdopodobnie ok. 20:00.

W nocy z poniedziałku na wtorek widzów Eurosportu 1 czeka kolejna gratka – tuż po oficjalnej ceremonii otwarcia US Open na korcie centralnym im. Arthura Ashe’a Magda Linette zmierzy się z jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii, Sereną Williams. Transmisja meczu rozpocznie się ok. 2 w nocy wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Podczas US Open widzowie Eurosportu będą mieli okazję usłyszeć znakomitych komentatorów m.in. Katarzynę Strączy, Klaudię Jans-Ignacik, Witolda Domańskiego, Karola Stopę, Lecha Sidora, Tomasza Wolfke, Dawida Olejniczaka, czy Marka Furjana. Na ekrany powrócą także międzynarodowi eksperci stacji, m.in. Mats Wilander, który wraz z Barbarą Schett ponownie poprowadzi flagowy program tenisowy Eurosportu – „Gem, Schett & Mats”. W gronie ekspertów będą inne legendy tenisa – Boris Becker i John McEnroe. Znakomity zespół Eurosportu nie tylko opowie widzom wydarzenia z kortów, ale także wyjaśni, dlaczego do nich doszło. Kibice mogą się spodziewać innowacyjnych, profesjonalnych analiz Patricka Mouratoglou w programie „The Coach”, wykorzystującym technologię rozszerzonej rzeczywistości.

Transmisje tegorocznego US Open od poniedziałku wyłącznie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Eurosport Player da kibicom możliwość śledzenia na żywo każdego meczu, na każdym korcie. Dodatkowo, przez cały turniej użytkownicy będą mogli obejrzeć na żądanie historyczne starcia – m.in. finał z 2002 roku pomiędzy Petem Samprasem i Andre Agassim, czy epickie mecze Rafaela Nadala, Rogera Federera i Novaka Djokovicia. Więcej informacji o US Open oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *