MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Ruszają castingi online do 11. edycji “MasterChefa”!

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce! Castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbędą się wirtualnie. Wyjątkowa formuła przesłuchań pozwoli jeszcze większej ilości osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w nowej edycji “MasterChefa”! Kto zachwyci Magdę Gessler, a kto będzie musiał “oddać fartucha”?

 

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz jedenasty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni “MasterChefa”, gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę nowego MasterChefa! Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Maćka Regulskiego?

Wszyscy chętni do udziału w “MasterChefie” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *