Kultura, muzyka, kinoTVN Discovery Polska

Uwielbiana seria świątecznych komedii „Listy do M.” wraca do kin

Odliczając dni do premiery, prezentujemy pierwsze kreacje zapowiadające nadejście wyczekiwanej „Piąteczki”. A na nich doskonale znane twarze oraz zupełnie nowi bohaterowie. Łączy ich jedno – wszyscy chcą być jak najbliżej widzów i spotkać się w kinie na seansie wielkiego świątecznego hitu!

 

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Listy do M. to nie tylko kinowy hit o uznanej marce. To swoista bajka o ludziach – świąteczna ale prawdziwa. Do jej realizacji podszedłem z radością i dużym entuzjazmem. Łukasz Jaworski, reżyser „Listów do M. 5”

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny
Produkcja: Polska 2022
Reżyseria: Łukasz Jaworski
Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Zdjęcia: Marian Prokop PSC
Producent: Tomasz Blachnicki
Scenografia: Wojciech Żogała
Muzyka: Łukasz Targosz
Kostiumy: Katarzyna Baran
Charakteryzacja: Jolanta Madejska – Witek
Montaż: Jarosław Barzan PSM
Kierownik produkcji: Przemysław Malec
Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff
Dystrybucja: Kino Świat

„LISTY DO M. 5” W KINACH OD 4 LISTOPADA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *