PolecaneSieci kablowe

Viaplay w prezencie dla klientów od UPC!

UPC Polska, najszybszy i najchętniej rekomendowany operator ogólnopolski, przygotował dla obecnych klientów super niespodziankę na święta – bezpłatny dostęp do najnowszej platformy streamingowej w Polsce – Viaplay.

 

Viaplay to dostęp do międzynarodowych filmów i seriali, wśród których jest nowy sezon porywającego Ford Boyard czy odcinki Szpitala New Amsterdam, programów dla dzieci, a także sport premium na żywo. W tym Bundesliga, czy Premier League i Formuła 1 (które zostaną dodane w najbliższych latach). Już w najbliższy weekend, 4 grudnia o godzinie 18:30, klienci UPC będą mogli obejrzeć za pośrednictwem Viaplay klasyk Bundesligi, czyli mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium z udziałem niezrównanego Roberta Lewandowskiego. Nowością jest też dostęp do sportów walki federacji KSW, której najbliższa gala planowana jest na 18 grudnia.

W UPC z pasją dbamy o naszych klientów i z przyjemnością oferujemy im tak wyjątkowy prezent jak dostęp do Viaplay, który przyniesie chwile radości całej rodzinie podczas nadchodzących świąt. Wierzymy, że wraz z wprowadzonym niedawno świątecznym pakietem domowym „Hit Mikołaja” oraz ofertami mobilnymi 5G ucieszy on zarówno naszych obecnych, jak i nowych klientów, i po raz kolejny udowodni, że UPC jest dostawcą pierwszego wyboru na polskim rynkuBogdan Bucurei, CMO, UPC Polska.

Jak skorzystać z darmowego dostępu do Viaplay?

Klienci, którzy chcą poznać świat Viaplay i skorzystać z usługi, mogą zalogować się do swojego konta na moje.upc.pl i wybrać ofertę (w przypadku braku konta należy zarejestrować się na moje.upc.pl/rejestracja), a następnie klient otrzyma e-mail „Aktywuj swój Pakiet Viaplay w UPC”, z informacjami jak zarejestrować się i zalogować do platformy Viaplay. Cały proces jest bardzo łatwy i wygodny. Bezpłatny dostęp trwać będzie do 9 stycznia 2022. Co istotne, po 09.01.2022 dostęp w ramach bezpłatnego czasowego dostępu do Viaplay zostanie wyłączony. Nie jest wymagane żadne działanie po stronie klienta.

UPC Polska przygotowało również pakietowe oferty specjalne. Wybierając jeden z pakietów ze zobowiązaniem do końca grudnia 2022, Klient zyska nawet do 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do Viaplay jak i pozostałych usług wchodzących w skład pakietu:

Viaplay + Polsat Sport za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.

Viaplay + Polsat Sport GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.

Viaplay + Polsat Sport + ELEVEN za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies.

Viaplay + Polsat Sport GO + ELEVEN GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies

UWAGA! Oferta dostępna dla klientów, którzy nie korzystają dotychczas z usługi. W zależności od usług już posiadanych przez klienta na koncie, portfolio dostępnych ofert może być różne.

Wszystkie szczegóły na Moje UPC, aby przekonać się jakie oferty zostały przygotowane dla danego Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *