Internet & Gry - Reklama

Vivid Games w gronie laureatów Employer Branding Excellence Awards 2017

Firma Vivid Games, bydgoski producent i wydawca gier mobilnych na smartfony i tablety, zwyciężyła w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2017 – najważniejszym w Polsce konkursie związanym z promocją marki pracodawcy. Studio wyróżniono w kategorii „Strona/Zakładka Kariera/Landing page”. Gala rozdania nagród odbyła się 8 czerwca br., w ramach Employer Branding Management Summit 2017.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Autorem fotografii jest Pani Agnieszka Cynarska-Taran

 
Employer Branding Management Summit to cykl spotkań organizowanych dla pasjonatów i praktyków dziedziny Employer Branding – promocji marki pracodawcy w celu pozyskania i zatrzymania najbardziej wartościowych pracowników. Wydarzenie skupia m.in. specjalistów z największych firm realizujących wybitne kampanie EB, takich jak Deloitte, Heineken, PwC czy AmRest. Obecność pośród laureatów tak prestiżowego konkursu jest dla pracowników i współpracowników Vivid Games ważnym wyróżnieniem.
Zwycięstwo w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2017 to dla nas prawdziwa nobilitacja. Możliwość pokazania się i zdobycie uznania czołowych specjalistów z branży napawa nas radością. Jesteśmy dumni, że nasza praca okazała się na tyle dobra, iż zaliczono ją do kręgu najlepszych praktyk EB w Polsce. Dziękuję całemu zespołowi pracującemu na ten sukces.komentuje Bożena Rudyk, PR Manager Vivid Games.
Nagrody Employer Branding Excellence Awards po raz pierwszy przyznano w 2012 r. W ciągu 5 edycji konkursu nagrodzonych zostało 43 pracodawców. Od 2014 r. zwycięzcy otrzymują statuetkę Łucznika ze szkła. Organizatorem gali i konferencji jest HRM Insitute, znany doradca i ekspert zajmujący się badaniem oraz kreowaniem najlepszych trendów EB w Polsce, autor licznych raportów i szkoleń z tej dziedziny.
Budowanie marki pracodawcy wymaga kreatywności, wiedzy, a czasami odwagi, żeby zaskoczyć, wyróżnić się i przyciągnąć uwagę kandydatów. Ideą konkursu jest nagrodzenie tych, którym się to najlepiej udaje i pokazanie najlepszych praktyk, które mogą inspirować innych. – HRM Institute.
Strona www.vividgames.com została zaprojektowana i wykonana przez pracowników Vivid Games oraz Devhero, w składzie: Agata Rutkowska, Przemysław Tkaczyk, Piotr Majcherkiewicz, Agnieszka Lorbiecka, Kinga Gałka, Malwina Cieszyńska, Rafał Baranowski, Remigiusz Kościelny, Jarosław Wojczakowski, Roy Huppert, Łukasz Jurys, Magdalena Powalisz oraz Bożena Rudyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *