MediaPolsatZapowiedzi TV

VOD w rytmie życia

Wypożyczalnia VOD zaprasza na musiacal LA LA LAND, zdobywcę 6 Oscarów z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Kolejna propozycja, to rewelacyjna komedia z Milą Kunis, Kathryn Hahn i Jadą Pinkett Smith: ZŁE MAMUŚKI. Pozostańmy przy klimatach rodzinnych. Laureatka Oscara Octavia Spencer oraz Sam Worthington w ekranizacji światowego bestsellera, opowieści o cierpieniu, wierze i przebaczeniu w dramacie pełnym cudów i miłości CHATA.

 

 

 

 

LA LA LAND

Nagrodzony 6 Oscarami i okrzyknięty najpiękniejszym filmem dekady, musical Damiena Chazelle (“Whiplash”) z parą najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce.

Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

ZŁE MAMUŚKI

Mila Kunis, Kathryn Hahn i Jada Pinkett Smith w nowej komedii twórców trylogii “KAC VEGAS”. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem.

Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Chata

Mężczyzna pogrążony w żałobie po śmierci najmłodszej córki otrzymuje list, który zmienia jego życie.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 7 września 2017 r.
Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *