Voucher na kurs języka angielskiego z piątkowym wydaniem „Gazety Wyborczej”

Już jutro – w piątek, 21 września br. czytelnicy „Gazety Wyborczej” będą mogli kupić dziennik wraz z voucherem na trzymiesięczny internetowy kurs języka angielskiego.

 

 

Kurs odbywa się na największej w Polsce platformie do nauki języka angielskiego – eTutor. Obejmuje on wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2. Szkolenie ma formę 15-minutowych lekcji, podczas których zdobywa się monety, bawi grami językowymi oraz robi szybkie powtórki. Tempo nauki jest indywidualne, uzależnione od chęci oraz czasu uczącego się. Korzystanie z platformy jest dostępne na każdym urządzeniu z dostępem do internetu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą poświęcić czasu na uczęszczanie na stacjonarne zajęcia.

Voucher z kodem zapewnia trzy miesiące nauki języka. Kod jest jednorazowy, dostępny jedynie dla nowych użytkowników platformy eTutor. Można go aktywować najpóźniej do 31.10.2018.

Cena piątkowego wydania dziennika z voucherem to 19,99 zł.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z voucherem wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat i stacje tematyczne), Radiu TOK FM, a także autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Więcej: http://wyborcza.pl/7,95791,23902737,voucher-na-internetowy-kurs-angielskiego-etutor-w-piatek-wyborcza.html

Zobacz także

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz