Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Samsung Electronics zaprezentowała model Galaxy A7

Firma Samsung Electronics zaprezentowała model Galaxy A7, najnowszego członka serii Galaxy A. Oprócz niezbędnych na co dzień funkcji i wyjątkowego designu, urządzenie całkowicie zmienia perspektywę robienia zdjęć – ultraszeroki obiektyw widzi bowiem dokładnie tyle co ludzkie oko.
 

 
Samsung dostarcza innowacje użytkownikom wszystkich urządzeń z rodziny Galaxy niezależnie od tego, kim są czy w jakim punkcie świata się znajdują” – powiedział DJ Koh, President and CEO of IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics – „Dlatego cieszymy się z możliwości dodania do serii A innowacyjnych funkcji, które oferuje Galaxy A7 – praktyczne i potężne urządzenie stworzone, by codzienność stała się zarówno wygodna, jak i niezwykła”  
Potrójny aparat Galaxy A7 to idealne narzędzie do rejestrowania i udostępniania przeżyć:

  • Aparat 8 MP o ultraszerokim obiektywie 120° niczego nie przegapi. Ponieważ dysponuje takim samym kąt widzenia co ludzkie oko, Galaxy A7 widzi świat tak samo jak jego użytkownik i może robić niczym nieograniczone zdjęcia szerokokątne.
  • Funkcja Live Focus aparatu 24 MP pozwala kontrolować głębię ostrości, umożliwiając dostosowanie efektu bokeh, by tworzyć zapierające dech ujęcia.
  • Obiektyw aparatu 24 MP rejestruje więcej światła – przy słabym oświetleniu łączy cztery piksele w jeden, dzięki temu rejestruje wyraziste zdjęcia niezależnie od warunków.
  • Galaxy A7 wydobywa z fotografowanych obiektów to, co najlepsze. Dzięki inteligentnej funkcji Scene Optimizer aparat przypisuje fotografowany obiekt do odpowiedniej kategorii i dostosowuje kolory, kontrast i jasność, by w jednej chwili zoptymalizować jakość obrazu[i].

Przedni aparat 24 MP i regulowany flesz LED pozwalają robić jasne i wyraźne autoportrety o każdej porze dnia, nawet wtedy, gdy oświetlenie nie jest idealne. Funkcja Selfie Focus pozwala na robienie selfie z efektem bokeh. Pro Lighting odwzorowuje profesjonalne oświetlenie studyjne. Zdjęcia można także modyfikować korzystając z AR Emoji czy stosując filtry.
Galaxy A7 wyposażony jest w 6-calowy ekran Super AMOLED klasy premium. Będący znakiem rozpoznawczym urządzeń Samsung, wyświetlacz Infinity, zapewnia nieprzerwane, wciągające doświadczenia wizualne. Smartfon obsługuje ponadto technologię dźwięku przestrzennego Dolby Atmos®[ii], która sprawia, że dźwięk otacza użytkownika ze wszystkich stron.
Design oparty na szkle klasy premium, wygodniejszy w użyciu boczny skaner linii papilarnych i płynne zaokrąglenia sprawiają, że telefon jest nie tylko praktyczny, ale i wygodnie leży w dłoni. Urządzenie jest dostępne w trzech eleganckich kolorach – czarnym, niebieskim i złotym[iii].
Smartfon oferuje także asystena Bixby[iv], Samsung Pay[v] oraz Samsung Health.
Galaxy A7 będzie dostępny sprzedaży w Polsce już 28 września. Pierwsi nabywcy będą mogli skorzystać z programu Samsung Odkup. Klienci odsprzedający inne urządzenia otrzymają kod promocyjny o wartości 250 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywowanie nowo kupionego Galaxy A7 nie później niż 8 listopada i odsprzedanie starego urządzenia do 4 listopada.
11 października 2018 r. Samsung Electronics powita nowego członka rodziny Galaxy. Aby uczcić wprowadzenie na rynek tego nowego urządzenia, firma organizuje wydarzenie „Samsung A Galaxy Event”, które odbędzie się 11 października 2018 r. o godz. 17:00 (czasu malezyjskiego).
[i] Dostępnych jest 19 kategorii: Jedzenie, Portrety, Kwiaty, Sceny we wnętrzach, Zwierzęta, Widoki, Zieleń, Drzewa, Niebo, Góry, Plaże, Wschody i zachody słońca, Pobliże wody, Sceny uliczne, Sceny nocne, Wodospady, Śnieg, Ptaki oraz Tekst.
[ii] Dźwięk Dolby Atmos obsługiwany jest wyłącznie na słuchawkach.
[iii] Dostępne kolory mogą się różnić w zależności od kraju.
[iv] W przypadku Galaxy A7 nie jest dostępna usługa Bixby Voice. Dostępność usług Bixby może się różnić w zależności od kraju.
[v] Dostępność Samsung Pay może się różnić w zależności od kraju, urządzenia, funkcji, wystawcy karty oraz sprzedawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *