Voucher na testy online na prawo jazdy oraz „Podręcznik kursanta” z „Gazetą Wyborczą”

Już jutro - we wtorek, 13 marca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić voucher z kodem dostępu do testów online na prawo jazdy, a w środę, 14 marca br. - „Podręcznik kursanta”.

 

 

Voucher z kodem daje dostęp do pytań na stronie prawojazdy.com.pl, które pochodzą z oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy. Kod zapewnia dostęp do testów online 60 dni od momentu aktywacji na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Testy można rozwiązywać wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu - na komputerze, tablecie i na smartfonie. Aplikacja umożliwia dostęp do nauki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Voucher musi zostać aktywowany przed końcem marca br., a dostęp online będzie możliwy 60 dni od momentu aktywacji. 

Cena „Gazety Wyborczej” z voucherem to 9,99 zł. 

W środę, 14 marca, wraz z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić multimedialny „Podręcznik kursanta” kategorii B, który został przygotowany przez instruktorów jazdy. Poza podstawowymi informacjami, m.in. zasadami poruszania się po drogach i przepisami ruchu drogowego, znajdą się w nim także zasady użytkowania samochodu oraz podstawowe zagadnienia z techniki kierowania. Podręcznik jest multimedialny - umożliwia odtwarzanie filmów z egzaminacyjnej bazy pytań za pomocą smartfona bezpośrednio z podręcznika. Nie zabraknie w nim również instrukcji udzielania pierwszej pomocy oraz zasad zachowania się w miejscu kolizji bądź wypadku. „Podręcznik kursanta” zawiera pełny materiał do samodzielnej nauki i umożliwia skuteczne przygotowanie się do egzaminu państwowego. 

Cena „Gazety Wyborczej” z „Podręcznikiem kursanta” to 19,99 zł. 

Więcej informacji na Wyborcza.pl

Wydania „Gazety Wyborczej” z voucherem na testy online na prawo jazdy i z „Podręcznikiem kursanta” wspiera promocja w telewizji (TVN, stacje tematyczne) i w radiu (RMF FM, ESKA), a także autopromocja. Kampanię przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej”. 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.