VOX Music TV, Eska TV i Polo TV z nowymi stronami internetowymi

Końcówka roku przynosi jeszcze zmiany wśród stacji muzycznych. 3 czołowe kanały: Eska TV, Polo TV oraz VOX Music TV właśnie zmieniły wygląd strony internetowych.

 

Vox Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, nadający największe hity disco lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo.

W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Stacja adresowana jest do osób w wieku 25-45 lat.

Nowa strona internetowa: https://www.voxmusic.tv/

Eska TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, lider na rynku telewizyjnych kanałów tematycznych dedykowanych widzom w wieku 15-34 lat.

Na antenie można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu oraz informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Nowa strona internetowa: https://www.eska.tv/

Polo TV telewizja muzyczna prezentująca niezapomniane hity disco polo i dance. Poza teledyskami w ramówce stacji obecne są programy rozrywkowe zawierające wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo oraz historie związane z utworami, które stały się wielkimi przebojami.

Stacja w swojej ofercie programowej posiada również najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych a także relacje z największych imprez disco w tym własny festiwal Polo TV Hit Festiwal. Polo TV wyprodukowała pierwszy w historii serial poświęcony muzyce disco polo „Miłość w rytmie disco”. Na antenie stacji można również oglądać talent show „Disco Star”, który ma wyłonić nową gwiazdę disco polo. Program prowadzi Marcin Miller, a w jury show znajdują się gwiazdy tego gatunku muzycznego.

Nowa strona internetowa: https://www.polotv.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *