W pogodni za zdrowiem, duchami i przygodami w sierpniu w AXN

Remake kultowych filmów o duchach nawiedzających Nowy Jork, z którymi tym razem zmierzą się nieustraszone dziewczyny, nowe przygody byłych żołnierzy, ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala w Kalifornii oraz weekend filmów dla osób o mocnych nerwach. W sierpniu widzowie AXN zobaczą: film Ghostbusters. Pogromcy duchów, 4. sezon Nocnej Zmiany oraz maraton filmów katastroficznych o końcu świata.

 

Ghostbusters. Pogromcy duchów to nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii. Duchy wciąż grasują nad Nowym Jorkiem i wciąż są niebezpieczne. Jednak do walki z nimi staną tym razem pogromczynie. Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Yates (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach, których praca zostaje wyśmiana przez kolegów naukowców.

Kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich przyjaciółki – Jillian (Kate McKinnon) i Patty (Lesley Jones) wkraczają do akcji. Towarzyszy im przystojniak Kevin (Chris Hemsworth).

Premiera filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów w sobotę 8 sierpnia o godz. 20:00 w AXN.

Nocna zmiana pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD.

Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi – Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 3. sezonie Dr. TC Callahan znajdzie się w trudnej sytuacji w Syrii podczas zamachu terrorystycznego, podczas gdy jego koledzy będą walczyć o życie pacjentów w szpitalu w San Antonio.

Premiera 4. sezonu serialu Nocna zmiana w środę 5 sierpnia o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN

W nadchodzącym miesiącu na kanale AXN widzowie będą mieli okazję stanąć oko w oko ze strachem i poznać mrożące krew w żyłach pomysły scenarzystów na koniec świata. W weekend od 21 do 23 sierpnia widzowie AXN będą mogli zobaczyć takie filmy, jak: Life z Jakiem Gyllenhaalem, Godzilla z Jeanem Reno, 1000 lat po Ziemi z Willem Smithem, Terminator 3: Bunt maszyn z Arnoldem Schwarzenegerem czy filmy z serii Resident Evil z Millą Jovovich.

Piątek, 21 sierpnia:

20:10     Godzilla

22:55     Resident Evil: Zagłada

00:50     Life

Sobota, 22 sierpnia:

17:50     Terminator 3: Bunt Maszyn

20:00     1000 lat po Ziemi

22:00     Underworld: Bunt Lycanów

23:50     Underworld: Przebudzenie

Niedziela, 23 sierpnia:

15:00     Terminator 3: Bunt Maszyn

17:15     Godzilla

20:00     Life

22:00     Underworld: Przebudzenie

23:45     Resident Evil: Zagłada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *